W rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo", Julia Chmielnik wyznała, jak wygląda jej życie po rozwodzie z popularnym prezenterem. Okazuje się, że w poradzeniu sobie z rozpadem małżeństwa, pomogła jej praca przy programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Rolą Chmielnik, która jest nauczycielką śpiewu, jest praca z uczestnikami nad ich wokalem:

Radzę sobie. Cieszę się, że udaje mi się samodzielnie utrzymać, zadbać o siebie i dzieci. Ale przyznam, że niełatwo było poradzić sobie z rzeczywistością, która na mnie spadła. Stanęłam na nogi przy pomocy bliskich i dzięki temu, że dostałam pracę, w której mogę się realizować.

Czy była żona Huberta Urbańskiego planuje ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny? Chmielnik nie wyklucza takiej ewentualności:

W moje poprzednie życie rodzinne zainwestowałam bardzo dużo siebie. Trudno jest otworzyć się na nowy związek i nową relację. Ale zobaczymy. Życie pisze zaskakujące scenariusze. (...) Praca ładuje moje akumulatory. Dzięki temu moje dzieci mają radosną mamę. - powiedziała Julia Chmielnik w rozmowie z "Na Żywo".