Choć na świecie to Rubik cieszy się większym uznaniem i statusem prawdziwej gwiazdy świata mody, w Polsce to raczej Krupa wzbudza więcej emocji i intensywniej skupia na sobie uwagę mediów.

Reklama

W show biznesie od dawna mówiło się, że obie modelki za sobą nie przepadają, Joanna zazdrości ponoć Anji światowej kariery, tej zaś nie podoba się, że celebrytka z rozkładówek i tandetnego reality show nazywana jest modelką i traktowana w Polsce jak wielka gwiazda.

Panie już wcześniej nie szczędziły sobie złośliwości, jednak od czasu zakończenia "Top Mode", konflikt jakby przycichł. Odświeżyć go postanowiła Anja Rubik. Podczas ostatniego odcinka "Project Runway", modelka wyraziła swoją dezaprobatę wobec jednego z projektów, następującymi słowami:

Dorota, kto miałby to nosić?! Prawdę mówiąc, dla mnie - poza celebrytkami w reality shows z Miami - to nie widzę, żeby ktokolwiek to założył. Te kieszenie są bardzo, bardzo złe. Dla mnie, to jest problem estetyki.

Anja Rubik zdecydowanie nawiązała tu do reality show, którego Joanna Krupa jest gwiazdą i które pokazuje życie zamożnych pań domu z Miami.

Czy Joanna Krupa odpowie na zaczepkę?