Paweł Małaszyński należy do nielicznego grona osobowości show biznesu, które skutecznie chronią swoje życie prywatne. W ostatnim czasie, i tak dość wycofany z celebryckiego życia aktor, jeszcze bardziej usunął się w cień. Nie pojawiał się na bankietach, zrezygnował z roli w serialu "Lekarze", pojawiła się nawet plotka, iż rozważa zupełnie porzucenie zawodu aktora.

Reklama

Tymczasem okazało się, że Małaszyński po raz drugi został ojcem. Aktor i jego żona, Joanna Chitruszko mają już 10-letniego syna Jeremiasza, i jak podaje "Super Express", niedawno na świat przyszedł nowy członek ich rodziny. Aktor ani myślał dzielić się radosną wieścią z mediami, te zaś dowiedziały się o fakcie, zupełnie przez przypadek. Okazało się bowiem, że jednemu z fotoreporterów udało się zobaczyć Małaszyńskiego, jak wraz z żoną zapakował do samochodu nosidełko i pojechał do lekarza na badania kontrolne.

W obliczu tego, jak długo Małaszyńskiemu udało się utrzymać w tajemnicy fakt narodzin drugiego dziecka, dość mało wiarygodnie wypadają inne polskie gwiazdy, które użalają się na brak prywatności.

Aktorowi i jego żonie serdecznie gratulujemy.