Natasza Urbańska w programie "Dzień Dobry TVN" została zapytana, czy to ona jest autorką tekstu do "Rolowania", ze zrozumieniem którego, większość ludzi miało ogromny problem. Artystka stwierdziła wówczas, że słowa napisała Zofia Kondracka.

Reklama

Natasza podkreśliła także, że zarówno "Rolowanie", jak i cała jej najnowsza płyta, to w pełni samodzielny projekt, do którego nie mieszał się jej mąż, Janusz Józefowicz. Jak zapewniała, sama wybierała autorów i decydowała zarówno o muzycznej, jak i tekstowej formie swoich utworów.

Tymczasem "Super Express" twierdzi, że Natasza mija się z prawdą, bowiem Zofia Kondracka, o której wcześniej nikt nie słyszał, to nie kto inny, jak jej mąż:

Zofia Kondracka to pseudonim artystyczny. Jest to Janusz Józefowicz - wyjawił największą tajemnicę Urbańskiej pracownik teatru w rozmowie z "Super Expressem".

Tabloid ustalił także, że adres mailowy Zofii Kondrackiej, zarejestrowany w ZAiKSie to oficjalny e-mail Teatru Buffo.

Czyżby Janusz Józefowicz wstydził się własnego dzieła? Czy też Nataszy tak bardzo zależało na tym, by wszyscy uwierzyli, że tym razem mąż naprawdę nie angażował się w jej twórczość?