W swoim programie, córka jednego z najbogatszych Polaków, będzie podróżowała po najodleglejszych zakątkach świata, niosąc pomoc najuboższym ich mieszkańcom. Grażyna Kulczyk, mama nowej gwiazdy TVN, nie kryje dumy ze swojej pociechy:

Reklama

To była duża niespodzianka również dla mnie. Córka wyraźnie nie chciała zdradzać swojej tajemnicy, naprawdę duże zaskoczenie. Muszę powiedzieć, że jak na nowicjuszkę, osobę, która nigdy nie miała do czynienia z kamerą to myślę, że zasługuje na bardzo dobrą ocenę - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Była żona Jana Kulczyka dodała także, że każdy z członków jej rodziny działa charytatywnie:

Dominika od zawsze chciała pomagać. Dla mnie to nie było zaskoczenie, to była bomba z opóźnionym zapłonem. Wzbudziliśmy w Dominice chęć do niestandardowych działań, do pomagania. Każdy z nas, zarówno mąż, ja i teraz okazuje się Dominika oraz nasz syn, działa pro publico bono. Każdy z nas robi to, do czego czuje się powołany. Każdy z nas robi to na tyle dobrze, że jest to gdzieś zauważalne, w mniejszych bądź większych społecznościach, ale nasza działalność jest widoczna.