W swoim programie, córka jednego z najbogatszych Polaków, będzie podróżowała po najodleglejszych zakątkach świata, niosąc pomoc najuboższym ich mieszkańcom. Grażyna Kulczyk, mama nowej gwiazdy TVN, nie kryje dumy ze swojej pociechy:

To była duża niespodzianka również dla mnie. Córka wyraźnie nie chciała zdradzać swojej tajemnicy, naprawdę duże zaskoczenie. Muszę powiedzieć, że jak na nowicjuszkę, osobę, która nigdy nie miała do czynienia z kamerą to myślę, że zasługuje na bardzo dobrą ocenę - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Była żona Jana Kulczyka dodała także, że każdy z członków jej rodziny działa charytatywnie:

Dominika od zawsze chciała pomagać. Dla mnie to nie było zaskoczenie, to była bomba z opóźnionym zapłonem. Wzbudziliśmy w Dominice chęć do niestandardowych działań, do pomagania. Każdy z nas, zarówno mąż, ja i teraz okazuje się Dominika oraz nasz syn, działa pro publico bono. Każdy z nas robi to, do czego czuje się powołany. Każdy z nas robi to na tyle dobrze, że jest to gdzieś zauważalne, w mniejszych bądź większych społecznościach, ale nasza działalność jest widoczna.