Robert Radwański udzielił wadu miesięcznikowi "Wpis". Ojciec Agnieszki i Uli stwierdził, że Jarosław Kaczyński to jedyny polityk, jakiego mogłyby wesprzeć jego córki:

Reklama

Oczywiście mamy ogromny szacunek dla niego i gdyby Agnieszka i Ula miały się zdecydować na taki wyraz wsparcia, to tylko u jego boku

Ojciec tenisistek zapewnił także, że wraz z córkami, stara się uczestniczyć w organizowanych przez PiS uroczystościach związanych z katastrofą w Smoleńsku:

To, że wspieramy samą "Pietę Smoleńską", jest oczywiste. Nie ma tu co długo tłumaczyć - pieta jest po prostu kontynuacją patriotycznej działalności mojej i moich córek. Już od maleńkiego Aga i Ula chodziły ze mną na manifestacje patriotyczne. Nie po to to robiliśmy, żeby teraz wymigiwać się od konkretnych czynów.

Radwański skomentował także fakt, iż Agnieszka została wykluczona z grona ambasadora akcji "Nie wstydzę się Jezusa" po tym, jak wzięła udział w rozbieranej sesji:

Agnieszka powiedziała od razu, że nie można jej z tej akcji wyrzucić, bo Jezusa naprawdę się nie wstydzi i ma go w sercu.

Czy siostry Radwańskie faktycznie zaangażują się w kampanię wyborczą po stronie PiS?