Kazimierz Marcinkiewicz dla Isabel po 28 latach małżeństwa zostawił swoją pierwszą żonę i czwórkę dzieci. Zauroczony dużo młodszą kobietą, poznaną w Londynie, stracił nie tylko rodzinę, ale i karierę polityczną, która przez płomienny romans zeszła na drugi plan. Były premier poślubił swoją wybrankę cztery lata temu i wydawało się, że ich związek to sielanka. Tymczasem okazuje się, że małżeństwo od pewnego czasu przeżywa poważne kłopoty.

Reklama

Najpierw miłość Marcinkiewicza i Isabel została wystawiona na próbę przez dzielące kochanków kilometry. Podczas gdy polityk przebywał w kraju, jego ukochana wciąż mieszkała w Wielkiej Brytanii. Kiedy okazało się, że oddzielne życie źle wpływa na małżeństwo, Isabel przyjechała za mężem do Polski. Jak podkreślała w jednym z wywiadów, związek na odległość się nie sprawdził. Jednak jak donosi "Fakt", choć teraz mieszkają w jednym mieście, Marcinkiewiczowie wciąż żyją oddzielnie:

Isabel od powrotu z Londynu mieszka na warszawskiej Ochocie. A Kazimierz widywany jest sam na Mokotowie, w mieszkaniu kupionym dla syna - donosi "Fakt".

Zdaniem tabloidu, plotki o rozwodzie pary wkrótce mogą się potwierdzić.