Dziennikarka atakuje celebrytki: Hasło "ładna, ale głupia" zyskało nowy wymiar

Karolina Korwin-Piotrowska bywa w swych komentarzach naprawdę bezlitosna. Ostatnio na celownik wzięła celebrytki, które padły ofiarami finansowych przekrętów managerki, Małgorzaty Herde. Zdaniem dziennikarki, Herbuś i Kwaśniewska dały się oszukać, bo przestały samodzielnie myśleć.

wróć do artykułu
  • ~HERO
    (2014-03-10 13:23)
    Jest na odwrot z tym haslem - NIELADNA ALE GLUPIE!
  • ~wacek
    (2014-02-10 01:41)
    Niezłą pierdzioche ma ta Herde Pierde..
  • ~MT
    (2014-02-09 22:37)
    Nareszcie troche prawdy ktoś o nich napisał, a nie ciągle przesłodzone wywiadziki w Vivie czy Gali - aż się same prosiły aby je oskubać.
    To typowe wsród celebrytów - 'zatrudnij tę bo ja słyszałam jak moja koleżanka mówiła że ona jest dobrą menadżerką'.
  • ~morgana
    (2014-02-09 20:53)
    Brawo pani Karolino!!!
  • ~hanka
    (2014-02-09 15:53)
    bardzo lubilam pania Karoline w programie filmowym,tej oblozonej brukowcami z wypiekami na twarzy w tandetnym maglu nie da sie zniesc
  • ~litościwy
    (2014-02-09 14:33)
    a celebrytki oczywiście bardzo się przejmują co sądzi o nich Piotrowska i oczywiście z tego powodu nie sypiają po nocach. Oczywiście czytelnicy także.
    Piotrowska rzuć na luz, bezlitosna i brzydka to nie znaczy automatycznie mądra...
  • ~PiS duś
    (2014-02-09 12:22)
    Pseudo gwiazdy dadzą d.py komu trzeba i szybko stracone pieniądze sobie odbiją!
  • ~dziadek
    (2014-02-09 10:32)
    No cóż - dżenderyści - można było się spodziewać po bydlęciu. Wskazuje na to - w tłumaczeniu na polski wyrażenie „herde”.
    Herde {rzeczownik} - stado (bydła) {n.}
  • ~Wiesio13biczna PISmatoły
    (2014-02-09 10:18)
    Czy ktoś wie dlaczego nie ma kobiet w wozie MPO? Przyjeżdża do mnie wóz śmieciarzy i w obsłudze nie ma żadnej kobiety. To jest totalny skandal!!! Żądam tego by umożliwić kobietom pracę w firmach śmieciowych. Kobiety też powinny jeździć jako śmieciary i toczyć śmierdzące pojemniki !!!
  • ~dziadek
    (2014-02-09 10:17)
    Ot tak po prostu - pustaki