Większość polskich gwiazd stara się nie wypowiadać na kontrowersyjne tematy, by nie zrażać do siebie osób o odmiennych poglądach. To sprawia, że wywiady z takimi celebrytami są nudne, miałkie i bezwartościowe.

Reklama

Rozmowy z Marią Peszek absolutnie się do takich nie zaliczają, bowiem artystka nie boi się poruszać żadnych tematów i ma odwagę mówić to, co myśli. Ostatnio gościła w programie Łukasza Jakóbiaka. W zwiastunie tej rozmowy, który właśnie pojawił się w sieci, Peszek mówi o swoim stosunku do homoseksualistów:

Uwielbiam! Mnie wychowywali geje, to były moje najbardziej czułe ciotki, najbardziej czułe baby sitterki. To znaczy, że jak mój tata jest aktorem i kiedy byłam bardzo małą dziewczynką, to mieszkaliśmy we Wrocławiu i moi rodzice, którzy byli i są bardzo rozrywkowymi i uwielbiającymi życie ludźmi, chodzili na jakieś przyjęcia, imprezy, tańce, to zostawiali nas z bratem z tymi, którzy chcieli się nami zajmować, no i najczęściej to byli geje, koledzy aktorzy. I mam wielką słabość do gejów.