Wojewódzki ostro o Ziemkiewiczu: Pozostał zwykłą ...

Rafał Ziemkiewicz, pozwalając sobie na złośliwy przytyk wobec walczącej z nowotworem Kory, ściągnął na siebie lawinę krytyki. Kuba Wojewódzki dobitnie dał do zrozumienia, co sądzi o prawicowym publicyście.

wróć do artykułu
  • ~kerys
    (2014-01-23 11:19)
    wojewódzki, Olejnik Paligłup i cała ta Korwin Piotrowska to zwykłe marksistowskie bękarty do nie nie dorastające Ziemkiewiczowi.
  • ~Dziemba
    (2014-01-23 11:38)
    Wojewódzki, nieuk zaledwie z maturą, bez studiów niegodzien nawet butów czyścić Ziemkiewiczowi. Howgh.
  • ~greg
    (2014-01-23 13:05)
    Syn esbeka zabrał głos.
    Tak się kończy brak rozliczeń z przeszłością.
  • ~dziadek
    (2014-01-23 13:00)
    To ścierwo z Ziemkiewiczów po prostu - co raz bardziej śmierdzi
  • ~piotr
    (2014-01-23 23:16)
    ..wojewódzki ty" swinio"..wara od uczciwych dziennikarzy...za zniewarzenie narodowej flagi wojewodzki zawsze bedzie dla mnie świnią ...
  • ~kolo
    (2014-01-23 23:04)
    Ziemkiewicz, ten kto Cię zrobił niech odda pieniądze. Spie...lił robotę totalnie.
  • ~pol
    (2014-01-23 19:03)
    resortowy bekart sie odezwal I gryzie ,kopie I pluje ! tak wlasnie sie zachowuja te wszystkie resortowe bekarty ,pijawki ktore zyja z glupoty normalnych ludzi , a gonic to resortowe szmaciarstwo niech sie wezma za uczciwa prace
  • ~Normalny
    (2014-01-23 18:49)
    Nie leczy ale usmierza bol. Leczeni na rak biora twarde narkotyki legalnie w celu
    usmierzenia bolu panie Ziemkiewicz. Jest pan zwykla swinia.
  • ~kropa
    (2014-01-23 13:22)
    Ziemkiewicz to wyjątkowy p...nt
  • ~iustus
    (2014-01-23 19:42)
    Wojewodzki wyznal kim jest naprawde!
  • ~m
    (2014-01-23 13:03)
    Wojewudzki wiadomo że to to wnuk Stalina ,zydo-bolszewik po rodzicach
  • ~rr
    (2014-01-23 10:26)
    Komuszy resortowy bydlak, który na co dzień robi z siebie pajaca w telewizorze nie zrozumiał, albo udaje, że nie zrozumiał słów RAZa.

    Resortowy męt wyzywa innych od świń. Zabawne.
  • ~rom
    (2014-01-23 10:29)
    tym samym jezykiem :a kim jest wojewódzki ,zwykłym lewackim smieciem,uwazajacym sie za "celebrytem" i majacym POklas w tylko lewackich srodowiskach
  • ~trotyl z helem
    (2014-01-24 04:51)
    Ziemkiewicz toż to wrodzone prostactwo ! Nie czytuję by nie schamieć .
  • ~antyMOnia
    (2014-01-23 10:21)
    Stosując język tego osobnika, można zastosować określonko, że "POwiatowy jest zwykłą wydaliną po strawieniu pokarmu". Przemyślenie red.Ziemkiewicza "naćpaną hołotę" (cyt. z Millera) dźgnęło, jak widać.
  • ~Starucha
    (2014-01-23 10:11)
    Zastanawiam się dlaczego katolicyzm zrówno dewocyjny jak i udawany zaraża takim jadem i niewątpliwie stało się to sprawą nagminną wśród tak zwanych prawicowców.
  • ~Ydyjota
    (2014-01-23 10:06)
    Słusznie prawi Kuba Wojewódzki: odurza się marihuaną, a na co dzień pozostaje zwykłą świnią.
  • ~xionc
    (2014-01-23 10:04)
    Kiedy Ziemkiewicz będzie umierał, trzeba mu powiedzieć, że przecież wiara w boga leczy...
  • ~Genitaliusz
    (2014-01-23 12:35)
    Resortowe dzieci Wojewodzki i Olejnik się odezwały.
  • ~der
    (2014-01-23 16:38)
    "Dzieci resortu" zaczynają nerwowe ataki ;-)

Może zainteresować Cię też: