Wojewódzki ostro o Ziemkiewiczu: Pozostał zwykłą ...

Rafał Ziemkiewicz, pozwalając sobie na złośliwy przytyk wobec walczącej z nowotworem Kory, ściągnął na siebie lawinę krytyki. Kuba Wojewódzki dobitnie dał do zrozumienia, co sądzi o prawicowym publicyście.

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-01-23 08:50)
    No dobra, towarzyszu Wojewódzki - POpluliście, ale jak to ma się do leczniczych właściwości marihuany?
  • ~Racjonalista
    (2014-01-23 08:51)
    Co z bzdura, Ziemkiewic zadała zwykła pytania a robi się z tego aferę jak by wpędził Korę w chorobę.
  • ~Tofik
    (2014-01-23 09:14)
    polska prawica to łajno które zapchało polsk kibel
  • ~lj
    (2014-01-23 09:21)
    Komunistyczne rzygowiny nie potrafią niczego wypowiedzieć bez oplucia Kościoła katolickiego, odnośnie synagogi na pewno inaczej ich szkolono... pokłosie Katynia to Wojewódzki i tysiące innej medialnej hołoty
  • ~lola
    (2014-01-23 09:21)
    Nic niestosownego Ziemkiewicz nie powiedział.Kropka. Szkoda,że się niektórzy nie wypowiadali,gdy padały ostre i haniebne słowa pod adresem nieżyjącego prezydenta !
  • ~windy_city
    (2014-01-23 09:25)
    Zasadniczo były pieszczoch komuny a aktualny prawicowy harcownik Ziemkiewicz dał przykład Polaka-katolika, który lekce sobie wazy kanony własnej wiary - ergo ma ją jedynie na pokaz, zamiast mieć ja w sercu!
  • ~sta-n
    (2014-01-23 09:37)
    Do Ziemkiewicza, pasują jak ulał słowa Wojewódzkiego.
  • ~Mirek
    (2014-01-23 09:38)
    Co ma piernik do wiatraka. Czy ta pani mówiła że marycha leczy raka ? Chyba nie. No to gadka Ziemkiewicza jest wysoce niestosowna. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem używania marychy ale niewątpliwie są sytuacje kiedy spełnia ona pozytywne funkcje - nawet lecznicze. Tylko na ogół nie w przypadku zdrowych ludzi.
  • ~sds
    (2014-01-23 09:46)
    Czas katoli szybko mija. Szkody przez nich wyrzadzone to tysiaclecie opoznien rozwojowych, miliony zmarnowanych istnien ludzkich, nieustyajacy szantaz, intrygi, manipulacje. Dosc tego!
  • ~obserwator
    (2014-01-23 09:46)
    Co za cham z tego Wojewódzkiego!

    A czy Kora jest świętą krową tylko dlatego że jest chora na nowotwór? Rozumiem, że będziecie tolerować chorujących dilerów narkotykowych przed szkołami waszych dzieci!
  • ~RYSIO
    (2014-01-23 09:52)
    PRZECIEŻ JEJ NIE KRYTYKUJE I PEWNIE WSPÓŁCZUJE Z POWODU RAKA, , ALE FAKT ŻE KORA ZACHWYCA SIĘ MARYCHĄ. MÓWI PRAWDĘ
  • ~xionc
    (2014-01-23 10:04)
    Kiedy Ziemkiewicz będzie umierał, trzeba mu powiedzieć, że przecież wiara w boga leczy...
  • ~Ydyjota
    (2014-01-23 10:06)
    Słusznie prawi Kuba Wojewódzki: odurza się marihuaną, a na co dzień pozostaje zwykłą świnią.
  • ~Starucha
    (2014-01-23 10:11)
    Zastanawiam się dlaczego katolicyzm zrówno dewocyjny jak i udawany zaraża takim jadem i niewątpliwie stało się to sprawą nagminną wśród tak zwanych prawicowców.
  • ~antyMOnia
    (2014-01-23 10:21)
    Stosując język tego osobnika, można zastosować określonko, że "POwiatowy jest zwykłą wydaliną po strawieniu pokarmu". Przemyślenie red.Ziemkiewicza "naćpaną hołotę" (cyt. z Millera) dźgnęło, jak widać.
  • ~rr
    (2014-01-23 10:26)
    Komuszy resortowy bydlak, który na co dzień robi z siebie pajaca w telewizorze nie zrozumiał, albo udaje, że nie zrozumiał słów RAZa.

    Resortowy męt wyzywa innych od świń. Zabawne.
  • ~rom
    (2014-01-23 10:29)
    tym samym jezykiem :a kim jest wojewódzki ,zwykłym lewackim smieciem,uwazajacym sie za "celebrytem" i majacym POklas w tylko lewackich srodowiskach
  • ~vh
    (2014-01-23 10:57)
    Jesli argumentem podnoszonym przez zwolennikow legalizacji marihuany jest to ze jest ona lekiem (podobno bardzo wszechstronnym i uniwersalnym) to Ziemkiewicz rozsadnie stawia pytanie o to wiec dlaczego nie dziala ona w przypadku pani Sipowicz.
  • ~Realistik
    (2014-01-23 10:58)
    Ziemkiewicz do radia MaRyja lub TV Trwam.Tylko czy o. dyrektor go przyjmie bo RAZ podpadł Kaczorowi mimo że mu się podlizywał. Taki RAZa pieski los...
  • ~Gwidon Małolepszy
    (2014-01-23 11:03)
    Napiałem w komentarzu w Rzepie, że Ziemkiewicz to bydlak i cenzura nie przepusciła. A był to komentarz do artykułu o tym, że Palikot powiedział ,że Ziemkiewicz to bydlak. Przechodziły tylko komentarze ze Palikot to bydlak.

Może zainteresować Cię też: