Edyta Pazura udzieliła obszernego wywiadu portalowi plejada.pl. Żona popularnego aktora po raz kolejny zapewniła, że nie istnieją żadne, kompromitujące jej męża nagrania. Skrytykowała także dziennikarkę tygodnika "Wprost", która napisała artykuł poświęcony Cezaremu, po przeczytaniu którego można odnieść wniosek, że aktor jednak ma coś na sumieniu. Zdaniem Edyty, ta publikacja została zmanipulowana i napisana pod z góry ustaloną tezę.

Jednocześnie jednak, mimo nieprzyjemności jakie spotkały jej rodzinę, Edyta Pazura próbuje tłumaczyć zachowanie szantażysty, któremu udało się wyłudzić 8 tys. złotych:

Ludziom nie chce się pracować. Coraz częściej będą sięgać po tzw. „łatwy zarobek”. Z drugiej jednak strony proszę zobaczyć co się dzieje na rynku pracy. W 2013 roku bezrobocie wynosiło 13 proc. ludności cywilnej aktywnej zawodowo. Minimalna płaca wynosi 1680 zł. Jak za to się utrzymać?! Opłacić rachunki, kupić jedzenie czy dzieciom książki do szkoły? Źródła desperacji ludzi trzeba szukać u tych, którzy rządzą tym państwem. Jedni szantażują z nieróbstwa i braku pozytywnego rodzinnego wzorca, a drudzy być może z niemocy.