Urbańska przejęła się krytyką. "Jest na skraju załamania"

| Aktualizacja:

Swoim najnowszym singlem, Natasza Urbańska wywołała prawdziwą burzę w polskich mediach. Gwiazda nie spodziewała się jednak, że jej dzieło spotka się z tak zajadłą krytyką.

wróć do artykułu
  • ~momo
    (2014-01-13 23:36)
    Piękna, zdolna, zgrabna, młoda i tylko ten Józek u nogi nie pasuje.
  • ~czyt
    (2014-01-13 14:21)
    Nie mozna na siłe się lansować latami albo publika to kupi albo trzeba znależć sobie inne zajęcie ... Nie każdy jest jak KISS ciągle jary ! Mimo iż kupe ludzi ich nie trawi ale kupe kocha !!!
  • ~jackers_ea
    (2014-01-15 22:35)
    Co wy kurde piszecie . To międlenie to dzieło ? Czy wyście nie słyszeli dotąd
    normalnej , melodyjnej piosenki ?
  • ~gość1
    (2014-01-15 15:09)
    Do Józefowicza: Słuchaj niby-artysto, teledysk Nataszy to nie kreacja artystyczna.To najbardziej wulgarna KREATURA ARTYSTYCZNA - niech to wreszcie do ciebie dotrze !
  • ~niko
    (2014-01-14 08:42)
    żałosny,beznadziejny teledysk. Wijąca sie Urbańska przy zatkanej umywalce ,na posadzce jakby przeżywała orgazm niekontrolowany. To piosenka dla hydraulika,który nie może odetkać zapchanej umywali i zamknąć wode,słowa niezrozumiałe istny bełkot.Urbańska wyglada jak naćpana,pijana,albo po psychotropach w wariatkowie. TAK powinna sie wstydzić i pogonić tego starego męża co ją dał próbie ROLOWANIA.
  • ~mela
    (2014-01-13 23:09)
    Pani Nataszo, niech pani tylko fika fikołki na scenie, bo to nieźle Pani wychodzi.
  • ~nie załamuj się tylko idz do normalnej pracy
    (2014-01-13 21:38)
    Do tych co to widzą jako przyczynę jej porażki ludzką zawiść, tu zawiść nie ma nic do rzeczy, po prostu pani Natasza nie ma talentu i Józefowicz nic na to nie poradzi. Ładnie tańczy, niezle śpiewa przeboje innych wykonawców ale niestety nic więcej.
  • ~FRANUŚ
    (2014-01-13 20:19)
    PROSZĘ SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ PANI NATASZO. NIEKTÓRZY LUDZIE BYLI, SĄ I BĘDĄ ZAWISTNI.
  • ~jorry123
    (2014-01-13 18:11)
    niech się zajmie uczciwą pracą, na przykład sprzedażą warzyw i owoców, to więcej będzie z tego pożytku, a nie z takiego "śpiewania", ciekawe kto jej wmówił, że ma talent, biedna uwierzyła i miota się cały czas, a jak do tej pory nic jej nie wychodzi... i nie wyjdzie, bo jak się nie ma zdolności, to po prostu nie powinno się śpiewać.
  • ~gwto
    (2014-01-13 16:52)
    Spokojnie zła passa w końcu przeminie. Więcej cierpliwości i wiary we własne siły.
  • ~edek
    (2014-01-13 20:34)
    Pani Nataszo jest Pani zbyt idealna ,zeby się wszystkim podobać. Wszyscy od razu widzą swoje niedoskonalości i zazdrośczą . Wkońcu sie uda, prawdziwa sztuka zwycięży.
  • ~jo emerytka
    (2014-01-13 14:19)
    zamiast się załamywać niech się zajmie tym co najlepiej umie,a nie próbuje szokować publikę
  • ~Zenek
    (2014-01-13 21:02)
    Niech zwolni Józka.
  • ~Mi
    (2014-01-13 14:16)
    Czy pani Natasza wie w ogóle o co jej chodzi?Kim chce być, co śpiewać itd.? Żałosne, jak można być takim bezbarwnym .Takimi ludźmi nikt się nie fascynuje, ani nie zachwyca. Inteligencja błyskotliwa i twórcza zarezerwowana jest dla nielicznych.
  • ~vh
    (2014-01-13 14:00)
    Powiem tak - Jozefowicz - mam do ciebie personalny zal ze zmarnowales kariere Nataszy bo to naprawde fenomen w skali Polski - dziewczyna piekna, z pieknym cialem, majaca w sobie duzo kobiecosci, z dobrym glosem, potrafi zatanczyc, zaspiewac i jakos to wyglada wszystko tylko kompletnie nie ma szczescia do ludzi zajmujacych sie jej kariera... zero reprtuaru, zero marketingu i ogolnie przasna siermieznosc... Ja pisze serio ze Natasza Urbanska to cos najlepszego co moglo sie wydarzyc na naszej scenie rozrywkowej ale niestety w rekach Jozefowicza zamienilo sie w porazke...
    Tak czy siak Nataszy zycze jak najlepiej bo dziewczyna ma wszystko by osiagnac sukces.
  • ~Szyba
    (2014-01-13 13:24)
    Pani Tamaro głowa do góry ,jest pani piękna i utalentowana to musi dać owoce .Powodzenia życzę
  • ~Ton
    (2014-01-13 13:00)
    Ta piosenka i klip został z pewnością adresowany do kiboli . Tylko taki bełkot trafia do tej grupy osobników.Tak trzymać ,a popularność będzie rosła.
  • ~Mnietek
    (2014-01-13 12:18)
    Ta pani reprezentuje poziom artystyczny dziewczyn z salonów Go-Go. Szkoda czasu, talentu nie kupisz.
  • ~jerzy
    (2014-01-13 11:35)
    Natasza nagrała świetny utwór, ale nie dla mas, które nie będą w stanie go zrozumieć ani zaakceptować z wielu względów. To jest pomysł zbyt ambitny dla nich. Po pierwsze musieliby spróbować przetłumaczyć nieznane sobie słowa i zrozumieć tekst - a tymczasem większość już jedzie po Nataszy po pierwszym przesłuchaniu. Po drugie - nie zrozumieją, bo utwór odnosi się do specyficznej grupy ludzi, któych wyśmiewa. To jest celowa kpina.

    W każdym razie - Natasza powinna pójść w takie właśnie klimaty, a zyska zupełnie nowych fanów. Nie przejmować się krytyką tępej masy. Utwór jest REWELACYJNY!!!
  • ~anka
    (2014-01-13 11:13)
    Dziewczyno! olej ten chłam krytykujących...to są Ci, którzy zazwyczaj nic nie potrafią, za to dobrze im wychodzi niszczenie drugiego czlowieka!