Kora i Kamil Sipowicz są parą od wielu lat, dotąd jednak nie decydowali się na legalizację swojego związku. Ku zaskoczeniu fanów, na profilu artystki pojawił się wpis świadczący o tym, że od niedawna są po ślubie:

Reklama

Miło nam powiadomić, iż 12 XII 2013 o godz. 12 przed urzędniczką Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Bielany zawarliśmy związek małżeński. Świadkami byli Małgorzata Kittel i Mateusz Jackowski. W ceremoni wzięli udział również: Nika Bochniarz, Magdalena Środa, Kasia Litwin, Katarzyna Zielonka, Szymon Sipowicz, Leo Sipowicz, Krzysztof Środa, Ramona i Bobo. Towarzyszył nam utwór muzyczny Billy’ego Idola White Wedding. Olga Sipowicz (Kora) i Kamil Sipowicz

Przypomnijmy, że Kora w ostatnim czasie zmaga się z problemami zdrowotnymi. Artystka nie pojawiła się na nagraniu jednego z odcinków na żywo "Must be the music", a następnie jej agentka poinformowała, że w kolejnej edycji show prawdopodobnie w ogóle nie zobaczymy jej w jury. Kora odwołała także część swoich koncertów oraz sylwestrowy występ. Jednocześnie zarówno ona, jaki i jej management odmawiają udzielania mediom informacji, na temat choroby.

Świeżo upieczonym małżonkom serdecznie gratulujemy, a Korze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.