Rodowicz w dzieciństwie była molestowana seksualnie

| Aktualizacja:

Maryla Rodowicz w swojej nowej książce postanowiła ujawnić traumatyczne doświadczenie ze swojego dzieciństwa. Okazuje się bowiem, że jako mała dziewczynka, padła ofiarą molestowania seksualnego.

wróć do artykułu
  • ~Kabaret odjazdowy
    (2014-11-25 19:33)
    Chcica to poważna sprawa...
  • ~Samarytanin.
    (2014-11-24 01:24)
    Przyrzekam ze ani Kopacz ani bufetowej gwlcic nie bede.
  • ~Mateo
    (2014-11-17 16:31)
    Mimo wszystko aplikowałbym!
  • ~lili
    (2014-02-05 09:05)
    czytam te komentarze i wiem,że piszą to osoby, które nie były molestowane, nie mają pojęcia jaka to straszna trauma, dużo kobiet nigdy nie przyznało się przez całe życie do tego, sama jestem ofiarą molestowania przez ojca, nikomu tego nie życzę, nie piszcie tych negatywnych komentarzy, bo to żałosne
  • ~fafik
    (2014-01-06 21:04)
    podoba mi się "wszyscy wychodzili z domu ,żebym mogła się skupić". po co opowiadać takie ćmoje- boje . żałosne
  • ~czytelnik
    (2013-11-13 18:48)
    "Na gwałt potrzebne były korepetycje..."

    I co tu komentowac jak tekst sam wszystko wyjasnia.
  • ~krak
    (2013-11-13 14:32)
    pani Marylo! jest Pani już w słusznym wieku,nie dziw, że rozum wysiada... - kasa się kończy , nie słychać Pani piosenek , młodsze zajęły miejsce na falach eteru - co jeszcze się Pani przypomni z dziecinnych lat ?? bo sądząc po ilości oficjalnie wymienianych przez Panią swoich partnerów życiowych to chyba korepetytor był przez Panią molestowany..biedny chłopak..
  • ~hengaj
    (2013-11-13 13:10)
    MARYLKA !
    CHODZIŁEM DO TEJ SAMEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POŁOWIE LAT
    PIĘDZIESIĄTYCH I MUSZĘ CI POWIEDZIEĆ,ŻE BYŁAŚ ZAWSZE TĄ
    DZIEWCZYNĄ O KTÓREJ WSZYSCY MARZYLI.JA TEŻ. ALE TY SIĘ
    WYPROWADZIŁAŚ Z NASZEGO MIASTA A TĘSKNOTA ZA TOBĄ POZOZTAŁA. TERAZ JUŻ .NIE DZIWIĘ SIĘ,ŻE BYŁAŚ NAPASTOWANA
    PRZEZ ZBOCZEŃCÓW SKORO NIE CHCIAŁAŚ ABYM TO JA TOBIE POMAGAŁ W MATMIE. POZDRAWIAM.
  • ~krotończyk
    (2013-11-13 08:53)
    Ach ! teraz można się pokazać w salonowym towarzystwie , molestowanie nobilituje i przydaje znamion szlachetności.Można będzie się pokazać w Paryżu czy Londynie , europejka pełną gębą.
  • ~Josef
    (2013-11-13 08:26)
    No to wcześnie Maryla zaczynała?! Hormony grały.Ale po co w ten sposób jeszcze robić sobie reklamę???
  • ~adam
    (2013-11-13 08:17)
    Obleśnemu karampukowi kończy sie kasa i wymyślila nową historię.
  • ~mysianora
    (2013-11-13 08:03)
    Wyraznie pisze,ze na gwalt potrzebowala... no a teraz te wynuzenia.Ciekawe czy ta pani zdala matematyke.
  • ~mik
    (2013-11-13 07:40)
    starej babie wali w czachę
  • ~Joszka
    (2013-11-13 07:22)
    Oj tak,tak, nie można być na fali nie mówiąc o sobie , że się był molestowanym. Jakież to teraz stało się modne. Tylko czekać jak sam Jarosław zacznie o tym mówić, chcąc tym samym podnieść swoje polityczne notowanie.
  • ~jura
    (2013-11-13 06:58)
    to chyba byly korepetycje z seksu. Dzisiaj molestuje nas wszystkich jej wystepami
  • ~Jarosław nic nie umie vel Kaczyński.
    (2013-11-13 06:30)
    SAMA PANI MARYLA OKREŚLIŁA,ŻE "NA GWAŁT" więc on czynił powinnośc na gwałt.
  • ~ula
    (2013-11-13 05:40)
    stara i glupia ma cos z deklem potrzebuje reklamy durna stara pudernica
  • ~bono
    (2013-11-13 03:29)
    Oj Maryla, Maryla, jestem osobistym swiadkiem, jak na balangach u Urbana i mlodego Jaroszweicza zabawiano sie z toba jak z dziewczynka z Agencji.
    Moze to poklosie tamtych mlodzienczych lat - lecz chyba skutek ten sam
  • ~polo
    (2013-11-13 03:29)
    Niech lepiej opisze co dzialo sie za czasow komunizmu-Jaroszewicz,Komar itp,wlosy stana deba,molestowanie to pestka..
  • ~polo
    (2013-11-13 03:25)
    Dorabianie historii w celu sprzedazy I utrzymania sie w wiadomosciach.