Karolina Korwin-Piotrowska, w rozmowie z portalem afterparty.pl, stwierdziła, że gwiazdy które sądzą, iż ludzie nie odróżniają ustawianych fotek od tych zrobionych bez ich wiedzy przez paparazzi, nie doceniają swoich odbiorców. Zdaniem dziennikarki, takimi akcjami, celebryci zapracowali sobie na brak szacunku:

Reklama

Jeśli chodzi o ustawki to gwiazdy mają ludzi za kretynów, ja o tym mówię od lat. Nie można swoich odbiorców traktować jak niewidomego kretyna, bo to się prędzej czy później zemści. Kiedy robi się to permanentnie to człowiek to widzi i traci szacunek. Z polskich celebrytów strasznie się szydzi, oni sami zapracowali na brak szacunku.

Korwin-Piotrowska dodała także, że przez gwiazdy umawiające się na ustawki, tracą ci celebryci, którzy nie wystawiają swojego życia prywatnego na sprzedaż:

Na tym tracą takie osoby jak Socha, która nie robiła ustawek z wózkiem, bo zapłaciła za niego swoją własną gotówką. Ale ludzie już wszystko widzą przez pryzmat innych dziewczyn, które mają wózek, kocyk, ubrania, okulary, zegarki i nie wiem co jeszcze konkretnej firmy, ustawiają się z fotografem, bo muszą mieć zdjęcia, gdzie to wszystko widać. Ludzie mają prawo zrównywać wszystkich do tego jednego, niskiego poziomu. I potem taka Socha musi się tłumaczyć, że sama zapłaciła za wózek i nie zrobiła tej ustawki.

Zgadzacie się z opinią Karoliny Korwin-Piotrowskiej?