"Taniec z gwiazdami" i "You Can Dance" to produkcje stacji TVN, które wyniosły na szczyt wiele osób związanych zawodowo z tańcem, w tym Agustina Egurrolę. W pierwszym z nich, pełnił on rolę głównego choreografa, w drugim zaś był jednym z jurorów. Niestety obydwa programy spadły z anteny, bowiem stacja skupia się teraz na promowaniu nowej pasji Polaków, czyli gotowania.

Reklama

I tak jak kiedyś, za sprawą tanecznych show, szkoły tańca, w tym ta prowadzona przez Agustina Egurrolę przeżyły prawdziwe oblężenie, tak teraz, taniec stracił na swej popularności na rzecz gotowania właśnie.

Jak twierdzi "Fakt", to doprowadziło Agustina Egurrolę niemalże na skraj bankructwa:

Egurrola musiał zacisnąć pasa. Wpływy były coraz mniejsze, a rachunki się piętrzyły. Choreograf zdecydował się wyprowadzić ze swojej willi. Jak dowiedział się Fakt, początkowo Egurrola, jego życiowa partnerka Nina Tyrka i ich córeczka Carmen zamieszkali u rodziców Tyrki. Ta sytuacja nie była dla nich łatwa. Na szczęście po jakimś czasie tancerz znalazł mieszkanie na warszawskiej Ochocie i tam przeniósł się razem z ukochaną i dzieckiem. - pisze tabloid.

Kiedy "Fakt" próbował zapytać o komentarz samego choreografa, ten odpowiedział krótko: Nie chcę rozmawiać na ten temat

Tabloid twierdzi, że to właśnie przez problemy finansowe, Egurrola zgodził się zasiadać w jury "Mam talent!" za jedyne 2 tys. złotych za odcinek. W porównaniu do innych gwiazd, które za tego typu współpracę otrzymują nawet do 20 tys. złotych, to naprawdę niewiele.