Magda Gessler rozważa emigrację z Polski

| Aktualizacja:

Magda Gessler dołączyła do grona gwiazd, które poważnie zastanawiają się nad emigracją z kraju. Słynna restauratorka i gwiazda telewizji chciałaby zamieszkać w Portugalii.

wróć do artykułu
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-10-07 20:04)
    kupic ci bilet ?
  • ~cora UBka i WSI24 - wszystko jasne
    (2013-10-08 09:48)
    ...dla twojego dobra wyjedz - inaczej sprawdzimy skad masz pieniadze - ile od Bieruta. W Portugalii jest tez POLONIA - napewno bedziesz bojkotowana
  • ~wacek
    (2013-10-08 06:21)
    tylko israel i icki w kazdej knajpie.
  • ~obserwator
    (2013-10-08 06:30)
    a rozne adamczyki,szyce itp. tez beda miec swoj pokoj u tej niewyzytej starej pejsatej lochy???
  • ~aurelia
    (2013-10-08 07:09)
    no tam jej jeszcze nie znają !! jakie to miliony ją oglądają ??
  • ~wyjeżdżaj i nie wracaj
    (2013-10-08 07:14)
    W Polsce Magda Gessler nie jest żadną prawdziwą gwiazdą. Jej restauracje bankrutują i nie cieszą się nawet skromną popularnością. Prowadzone przez nią programy telewizyjne przyciągają coraz mniej widzów i wkrótce znikną z ekranu. Dlatego więc restauratorka chce opuścić Polskę. W życiu prywatnym tez same porażki. Co do bajek o górach, to ktoś z taką wagą, może myśleć najwyżej o płaskim terenie. Taki wielki tyłek nie da się wepchnąć wyżej. Wspaniali, całkowicie wyjątkowi ludzie są wszędzie. Ale jak się ma taki parszywy charakter, to zawsze trzeba ich szukać gdzie indziej.
    Taka "gwiazda kuchni" nie umie załatwić w Polsce kuchni węglowej?

    Miejmy nadzieję, że Magda Gessler jeszcze przemyśli swoją decyzję, bowiem bez niej, polski show biznes nie będzie już taki sam.
  • ~sf
    (2013-10-08 07:51)
    Gorąco namawiam! To świetny pomysł!
  • ~Emeryt..
    (2013-10-08 07:54)
    Tam gdzie jednostki się bogacą, i nie ma w Polsce warstwy średniej, jest bieda i bogactwo i nie pewność dnia , brak stabilizacji za wielkie podatki, brak pracy, wielka emigracja, miasta i małe miejscowości zamierają - brak ludzi, zostały tylko Polskie lasy, które trzeba bronić przed obcym kapitałem - bo Nas zapuszkują.!!
  • ~danka
    (2013-10-08 08:29)
    Najwyzszy czas i niech zabierze z soba kilka gwiaz : stare straszace pudlo czubaszkowe ,wojewodzkiego , profesora bartoszewskiego i innych wielkich .
  • ~zum
    (2013-10-08 09:05)
    Ach ci smagłolicy Portugalczycy ,jakież to szczęsny kraj jak taka gwiazda tam spadnie ,a jak dupnie to wszyscy włączą telewizory i zobaczą babę mieszającą kłakami w kotle.
  • ~papaaaaa
    (2013-10-08 00:09)
    SZCZYNSC BOZE na droge,nie wracaj juz,paaaaa
  • ~And192
    (2013-10-08 08:57)
    Restauracje Gesslerów idą fatalnie! I to jest powód myśli o ucieczce.
  • ~Piotr
    (2013-10-08 08:56)
    Jaką popularnością ?! Czy autor tego tekstu był kiedyś w jej restauracji ? Tam pustki i tylko wiatr dmucha !
  • ~palzet
    (2013-10-09 06:10)
    Najwyższy czas.Tylko czy Portugalia zechce...
  • ~sadownik
    (2013-10-08 11:50)
    Jeśli ktoś chce jeść mandarynki prosto z kibuca, to musi emigrować. Takie są fakty.
  • ~J-23
    (2013-10-08 05:33)
    żydzi paszoł wont na Saharze tyle miejsca a tu będzie mniejszy smród
  • ~ironia
    (2013-10-09 10:36)
    Moze oglosi spoleczna zrzute na bilet?
  • ~Lutek
    (2013-10-08 20:40)
    I to jak najszybciej,a tak na marginesie:zebys w mojej restauracji,na oczach personelu wylala olej po zesmazeniu na posadzke,to bym twoimi kudlami ten olej wytarl. To,jak ty sie zachowujesz,nie mialbym zadnych skrupulow,a za wywrocony stol tak bym ci obil te oslizle dupsko,ze przez miesiac spalas by na stojaco!!!
  • ~Krzysztof Dymowski
    (2013-10-08 22:06)
    Dlaczego nie dyskutujemy o tym, kto tej brzydkiej, rozczochranej babie,załatwił program w telewizji? Uroda żadna, elokwencja na ********************* umiejętności przyrządzania potraw ---0,001%, a mimo wszystko "GWIAZDA"! Idę się wysr... , żeby pozostać w tej samej zborowości!!
  • ~Aśka
    (2013-10-09 02:52)
    Żeby za granicą powiedzieli, że jeszcze takiej Magdy nie widzieli.