Magda Gessler rozważa emigrację z Polski

| Aktualizacja:

Magda Gessler dołączyła do grona gwiazd, które poważnie zastanawiają się nad emigracją z kraju. Słynna restauratorka i gwiazda telewizji chciałaby zamieszkać w Portugalii.

wróć do artykułu
  • ~konsument
    (2013-10-16 08:07)
    Najwyższy czas aby wzięła swe kudły w troki i nigdy w Polsce już się nie pokazywała.
  • ~Agnieszka
    (2013-10-10 22:17)
    W ten sposób o pani Magdzie Gesler mogą wypowiadać się jedynie osoby niczym sobie reprezentujące,ofiary losu i partackie łomy kuchenne,którym życie spłatało figla w tworzeniu własnej rewolucji kuchennej.
  • ~panni
    (2013-10-10 00:30)
    adere
  • ~david
    (2013-10-09 16:39)
    Niech wyjeżdża jak najszybciej - cała rodzinka Gesslerów.
    Krzyżyk na drogę.
  • ~lUTEK
    (2013-10-09 12:31)
    Ja bym się zastanowił na Pani miejscu czytając te komentarze. Chyba coś jest nie tak. Ja bym po takich komentarzach wyprowadził się stąd jak najszybciej. Po prostu nikt Pani nawet nie akceptuje żeby nie powiedzieć każdy liczy na Pani wyjazd. Co do fizjonomi to i tak delikatnie się z Panią OBESZLI.
  • ~ironia
    (2013-10-09 10:36)
    Moze oglosi spoleczna zrzute na bilet?
  • ~jołmen
    (2013-10-09 10:22)
    Niech jedzie w *****
  • ~Wanda z Warszawy
    (2013-10-09 09:07)
    Alez kobieto ,jedz i to szybko ,spelnisz swoje marzenia a w Polsce troche powietrze bedzie lzejsze.
    W Polsce sa naprawde wspaniali kucharze i nikt nawet nie odczuje ,ze Gesler nie ma. No moze tylko jej klika ,ale jak wspomniala Gesler beda miec pokoje u niej ,jak zateskania za nia.
  • ~zdegust
    (2013-10-09 08:56)
    Nie śpię po nocach z niepokoju, że naprawdę wyjedzie, a gdyby spełnił się ten straszliwy plan, to będę nieutulony w żalu aż do śmierci (i jeden dzień dłużej).
  • ~Poczytałaś to już wiesz...
    (2013-10-09 07:59)
    więc jak najszybciej w y p i e r d a l a j nalana celebrycho.
  • ~Gonska Balbinka
    (2013-10-09 07:54)
    a nie lepiej w Yzraelu niźli tej Portugalii ? no tak , tam same takie...he,he konkurencja niesamowita,
  • ~mario
    (2013-10-09 06:33)
    na Synaj? jak najbardziej powinna.
  • ~palzet
    (2013-10-09 06:10)
    Najwyższy czas.Tylko czy Portugalia zechce...
  • ~Aśka
    (2013-10-09 02:52)
    Żeby za granicą powiedzieli, że jeszcze takiej Magdy nie widzieli.
  • ~mati
    (2013-10-08 22:36)
    jedź i nie wracaj
  • ~jjj
    (2013-10-08 22:08)
    Madzia, ************
  • ~Krzysztof Dymowski
    (2013-10-08 22:06)
    Dlaczego nie dyskutujemy o tym, kto tej brzydkiej, rozczochranej babie,załatwił program w telewizji? Uroda żadna, elokwencja na ********************* umiejętności przyrządzania potraw ---0,001%, a mimo wszystko "GWIAZDA"! Idę się wysr... , żeby pozostać w tej samej zborowości!!
  • ~Lutek
    (2013-10-08 20:40)
    I to jak najszybciej,a tak na marginesie:zebys w mojej restauracji,na oczach personelu wylala olej po zesmazeniu na posadzke,to bym twoimi kudlami ten olej wytarl. To,jak ty sie zachowujesz,nie mialbym zadnych skrupulow,a za wywrocony stol tak bym ci obil te oslizle dupsko,ze przez miesiac spalas by na stojaco!!!
  • ~ekonom
    (2013-10-08 16:42)
    a dlugi splaci przed wyjazdem?
  • ~z bogiem
    (2013-10-08 15:44)
    co to będzie jak wszyscy żydzi i żydówki wyjadą z POlski ?
    nie będzie miał kto lodów kręcić ?