Zapendowska: Polskie wokalistki są słabiutkie, nie da się ich słuchać

Elżbieta Zapendowska, w przeciwieństwie do wielu jurorów telewizyjnych show, jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie muzyki i wie, co mówi. Z jej opinii nie będą zadowolone gwiazdy rodzimej sceny, które nauczycielka śpiewu nazwała "słabiutkimi wokalistkami".

wróć do artykułu
 • ~Palec boży
  (2015-01-13 09:08)
  Ta nauczycielka spiewu jest chyba zazdrosna bo Doda i Edyta sa Polkami a ona sama pewnie z Rosji. Edyta Gorniak i Doda maja swietne duże glosy i ponadto ogromny potencjal którego nie wykorzystują bo na swojej drodze nie spotkaly mistrzow muzycznych korzy robia potezną muzykę. Wystarczylo posluchac Dody w rokowym wydaniu żeby zrozumieć ze Doda dotychczas nie spiewala w swym najwiekszym potencjale a jej niższe tony udawadniaja że Doda ma mistrzowsko potężny i wspaniały glos. Lepszych wokalistek od Edyty i Dody nie ma w naszym kraju. Te inne glosy na codziennej scenie, o nudne, jednostajne, oklepane i przeciętne. Ta Zapędowska musi mieć jakiś kompleks! Jest tylko nauczycielka spiewu ale gdyby sama miał dobry glos to bylaby przecież wokalistka! Zazdrosci Edycie i Dodzie i glosow i urody i mlodosci!
 • ~uszatek_2
  (2013-10-07 21:37)
  ...pani Elżbieto, proszę zaśpiewać tak jak Edyta Górniak... (broń Boże nie Doda) a później dopiero możemy sobie porozmawiać spokojnie na pewne tematy zawodowe... myślę, że moja wiedza na temat śpiewania estradowego miałaby szansę panią mocno zaskoczyć... Teoria i praktyka to dwie różne sprawy... chociaż siostry...
 • ~antyfish
  (2013-10-07 21:23)
  Pani Elu ma pani rację ,bez cnzury ala komuny Polska kultura spada na krzywy ryj,ale dzięki Pani iPani Korze,Panu Sztabie i Panu Łozo może coś w tym naszy rozmodlonym kraju uda się soś zmienić .
 • ~Madzia
  (2013-10-07 21:03)
  Ślepa i głucha?
 • ~sp
  (2013-10-07 18:10)
  W bszołbusiness skandal jest w cenie - ludzie to kupią. Takie mamy upodobania, media promują takie zachowania. Każdy dziennikarzyna odkrywa setki gwiazd: mega-, super-, giga-, ekstra-... itp. Ocenami zajmują się celebryci a nie fachowcy.
 • ~profesormuzyki
  (2013-10-07 14:50)
  Maria Peszek to dobra wokalistka ??!! pani Zapedowskiej sie chyba cos w glowie majgnelo ... Peszek NIE MA GLOSU !! a do tego nie ma urody ani charyzmy ani osobowsci ani NIC ... Peszek to zenada . Mela Kotela Klientela troszke lepsza ale tez nie na tyle zeby choc 5 zlotych na jej plyte wydac ...-- pani Zapedowska tak sie zna jak swinia na kapiszonach .
 • ~Saper
  (2013-10-07 14:20)
  Nawiasem mówiąc to Doda jest uczennicą Zapendowskiej. Więc Pani Ela zapędziła się w ten sposób sama w kozi róg
 • ~tele-wic
  (2013-10-07 12:42)
  Nie tylko proszę Pani, "wokalistów" także nie da się słuchać!
 • ~baba jędza
  (2013-10-07 10:49)
  zgadzam sie z opinia Pani Zapendowskiej tylko ze w tym beztalenciu ma Pani
  swój udział jako jurorka , wydając werdykt na tak czasem Pani promuje to
  beztalencie no cóż taka Pani rola, daje im Pani nadzieje więc narzekac na beztalencie jest bez sensu ,pilnie śledzę te przyszłe gwiazdy i widzę że tylko
  te maja szanse które w wokół siebie stwarzają skandale ,bo ludzie lubią skandale
  kto komu dokopie ,przykre ale prawdziwe .