Tadla i Kret chcą kupić dom Daniela Olbrychskiego?

Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta, wbrew pesymistycznym proroctwom sceptyków, wciąż trwa i ma się coraz lepiej. Para ponoć coraz częściej myśli o ślubie i planuje zakup wspólnego domu.

wróć do artykułu
  • ~stary telewidz
    (2013-09-12 18:30)
    Dom z dwoma mężami, sama rozkosz - jeden z przodu drugi z tyłu! A dla urozmaicenia - jeden na dole, a drugi na górze. Niech żyje bigamia, prawda tadlobeatko?
  • ~cd
    (2013-09-12 18:09)
    Dyszel mu namoczyło od zapowiadania pogody to chłopa wzięło nawet na adlę
  • ~cyk-cyk
    (2013-09-12 17:29)
    Czy przyjacielem pana Kreta jest pan Pazura?
  • ~kur
    (2013-09-12 16:20)
    wladze telewizji czy to wasza misja opblesna kto w tych wiadomosciach pracuje tadla rozpusta krasko niedosyc ze wymowa i wyglad nie do opisania to tez zostawia dzieci. jak wy dbacie o rodzine o krecie nie wspomne
  • ~abonentka
    (2013-09-12 15:37)
    My z abonamentu mamy płacić za luksusy celebrytów.?
    Czy jest w porządku, że TVP "płacze" ,że nie ma pieniędzy a tymczasem taką kasę płaci swoim pracownikom,że stać ich na życie ponad stan i to z pieniędzy biedaków.. Moim zdaniem to są poprostu kpiny i szukanie naiwniaków.
  • ~Piotr
    (2013-09-12 15:07)
    Dziadostwo z abonamentu RTV.Zenujace sa te obrazki - moze pokaza sie nago
  • ~tyyyr
    (2013-09-12 14:56)
    jakie sakramentalne?
  • ~przywalmi
    (2013-09-12 13:59)
    Musi być trawka i ziemia bo gdzie się krecik zakopie?
  • ~oburzony degeneratami TU-ska154M
    (2013-09-12 13:03)
    ta ż y doko munistyczna banda miesza się ze soba jak w RUSKIM kołchozie
  • ~dex
    (2013-09-12 12:57)
    ..a moze w ZOO??? co za roznica.Dzisiaj ,,sakramentalne" i chuczne tak,jutro jeszcze chuczniejsze rozstanie..
  • ~wup
    (2013-09-12 12:39)
    Sakramentalnego "tak" nie powiedzą sobie nigdy, bo życie na kocią łapę sakramentu nie uświadczy. Zresztą rozwód po rozwodzie to raczej cyrk na kółkach i z sakramentem nie mam nic wspólnego. Żeby było jasne.
  • ~obywatel-ka
    (2013-09-12 12:38)
    Aaaaach ,coz to za m I e l o s c i ucucie . Nadmiar kasy w lepecie przewraca. Gdyby sie jeden z drugim porzadnie napracowali, nie mysleliby o zbytkach , tylko o wychowywaniu dzieci.
  • ~tele-wic
    (2013-09-12 12:27)
    Fajnie urządziła się Tadla, kupują dom, aby miała gdzie mieszkać w bigamicznym związku z mężem i Kretem.
  • ~janinaH
    (2013-09-12 12:08)
    Duża kasa uderza do głowy nie wiedzą co robić z pieniędzmi płaconego abonamentu ..
    Gdyby miał pensję normalną tak jak przeciętny Pola to by dbał o swoją rodzinnie i dzieci ..
    Mają kasy w bród to chcą przeżywać jeszcze raz młodości czas .
    Młodości nie da się zaczynać pobryka pobryka i sąsiednie na dupę .i zacznie znowu szukać młodych lasek .
  • ~Krak
    (2013-09-12 11:38)
    A mówi się że w telewizji mało zarabiają i każą płacić abonament .
  • ~ajron1960
    (2013-09-12 11:17)
    Beznadziejna ta Tadla.
  • ~warszawianka
    (2013-09-12 10:45)
    Co to kogo obchodzi od kogo on kupi dom.Dla mnie to zwykly *************** zmachal dzieciaka i dorwal nowa laske. A laska niech bedzie przygotowana ze ja tez pewnego dnia zostawi .I bedzie i tem mnie mial ,i tamten mnie mial,mial...
    Celebryci ,polmozgi, zwykle tatalajstwo.
  • ~maja
    (2013-09-12 10:14)
    A Tadla to nie na Krecie ?
  • ~pracowity leming
    (2013-09-12 09:56)
    re-asds
    a ty czemu nie w pracy???leniu!!! do roboty i pomagać głodującym a nie czekać aż dzieci pomrą!
  • ~lorek
    (2013-09-12 09:47)
    A po ch.. odzywasz się ~asds!! Spadaj na gałęzie! Oddaj abonament za internet biednym. Palant.

Może zainteresować Cię też: