Małgorzata Rozenek jest przyjaciółką żony Piotra Kraśki, Karoliny Ferenstein. Celebrytka była częstym gościem zarówno w warszawskim domu pary, jak i w ich posiadłości w Gałkowie. Kilka miesięcy temu, brukowce po raz pierwszy napisały, że w małżeństwie Piotra i Karoliny nie dzieje się najlepiej, kryzys zaś miał się pogłębić przez plotki o romansie Kraśki z Rozenek.

Reklama

Okazuje się jednak, że dziennikarza TVP i gwiazdę TVN-u faktycznie łączy duża zażyłość. Reporterowi "Życia na gorąco" udało się przyłapać tych dwoje na wspólnym weekendzie nad polskim morzem. Para zatrzymała się w hotelu w Gdyni i spędzała czas na wspólnych joggingach, spacerach i kolacjach w restauracji.

Tygodnik "Na Żywo" zaś donosi, że małżeństwo Kraśki funkcjonuje już jedynie na papierze:

Piotr i Karolina zrozumieli, że ich związku nie da się uratować. Chcą jednak rozstać się w zgodzie, głównie ze względu na synów. Ani Piotr, ani Karolina nie złożyli jeszcze pozwu rozwodowego, ale to tylko kwestia czasu – relacjonuje informator tygodnika "Na Żywo".

Czy Piotra Kraśkę i Małgorzatę Rozenek faktycznie połączył romans? A może celebrytka jest tylko przyjaciółką dziennikarza, która wspiera go w trudnych czasach i dzieli się doświadczeniami zdobytymi podczas własnego rozwodu?