O tym romansie media plotkowały od pewnego czasu, dopiero niedawno jednak Maciej Stuhr potwierdził te doniesienia, pokazując się w towarzystwie ukochanej Katarzyny Błażejewskiej na zawodach triathlonowych. On sam nie chce rozmawiać z mediami na temat nowego związku, jednak jego partnerka dała się namówić "Super Expressowi" na małe zwierzenia:

Reklama

"To chyba logiczne, że jesteśmy szczęśliwi?" - spytała retorycznie, acz z uśmiechem Błażejewska. Okazało się, że ten związek dopiero się rozwija. Między Katarzyną i aktorem brak na razie wielkich życiowych planów. Po prostu chcą się sobą nacieszyć. - "Ślub? No wiecie co... Naprawdę... Powstrzymuję się od komentarzy, proszę mnie zrozumieć... Tak postanowiliśmy z Maćkiem" - powiedziała Katarzyna lekko speszona pytaniami. - czytamy w tabloidzie

Nowa wybranka serca Macieja Stuhra jest dietetyczką i pracuje w Nowym Teatrze jako koordynator do spraw artystycznych. To tam poznała aktora, z którym obecnie jest w związku. Błażejewska, podobnie jak Stuhr ma dziecko z byłym partnerem.