w ciągu ostatniego roku, z trenerki znanej głównie miłośniczkom fitnessu, Ewa Chodakowska stała się prawdziwą gwiazdą mediów. Popularność jej metody niesie za sobą duże profity, bowiem jak wyliczył magazyn "Wprost", w krótkim czasie Chodakowska zarobiła pół miliona złotych.
Co daje jej tak wysokie dochody?

Reklama

Trenerka wypuściła na rynek książkę pokazującą ćwiczenia ułożone według jej metody. Publikacja okazała się hitem:

Pracuję w tej branży już kilkanaście lat, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Ta książka od kwietnia tego roku nieprzerwanie jest na pierwszych miejscach sprzedaży – . Pobiła Grocholę, Kinga i Greya. Na razie sprzedaliśmy ponad 100 tys. egzemplarzy. - mówi Magdalena Tokarczuk z biura promocji książki

Przy tego typu pozycjach autor dostaje z reguły kilkanaście procent od połowy ceny książki. Chodakowska z partnerem mogli więc zgarnąć ponad 300 tys. zł. – twierdzi informator magazynu.

Dzięki swojej rosnącej popularności, Chodakowska stała się także obiektem zainteresowania reklamodawców. Obecnie ma podpisane kontrakty z Adidasem i siecią Play. Ponadto w sklepach ukazała się także jej płyta z muzyką do ćwiczeń.

Zdaniem magazynu "Wprost", Ewa Chodakowska w krótkim czasie zarobiła pół miliona złotych. A popularność trenerki wciąż rośnie.