Wiele młodych kobiet w Polsce wstrzymuje się z decyzją o zajściu w ciążę, w obawie przed utratą pracy. Okazuje się, że ten problem dotyczy także gwiazd show biznesu.

Reklama

Kasia Cichopek udzieliła wywiadu do najnowszego numeru magazynu "Gala". Gwiazda "M jak miłość" wyznała w nim, że kiedy zaszła w swoją pierwszą ciążę, straciła wiele kontraktów zawodowych:

Patrząc na to obiektywnie, to rzeczywiście na tej ciąży dużo straciłam. Przede wszystkim główną rolę w "Tancerzach". Piątej edycji programu "Jak Oni Śpiewają" też nie mogłam poprowadzić, nie poprowadziłam już żadnej imprezy. W piątym miesiącu ciąży musiałam również odejść z "M jak Miłość", bo tam akurat urodziłam dziecko i nie dało się mojego stanu w żaden sposób uwiarygodnić w scenariuszu (...) W związku z tym w piątym miesiącu ciąży właściwie wylądowałam na bezrobociu. Ciach - dziękujemy pani bardzo. To był dla mnie szok - wyznała Cichopek.

Celebrytka wyznała, że był to dla niej bardzo trudny okres

Hormony dorzuciły swoje. Płakałam bardzo. Nie rozumiałam, dlaczego nagle nie mogę? Dlaczego nagle się nie nadaję? Przecież nic nie widać, świetnie się czuję, jestem dyspozycyjna... Może nie traktowałam tego jak koniec świata, bo przecież zawsze chciałam być mamą, ale było mi strasznie przykro - dodała.