Jak podaje tygodnik "Rewia", owym nowym wybrankiem aktorki ma być Sebastian Karpiel Bułecka, lider zespołu Zakopower. Para poznała się na planie programu "Jaka to melodia?" i ponoć od razu między nimi zaiskrzyło.

Reklama

Pasują do siebie. Dzieli ich wprawdzie 7 lat, ale oboje są urodzeni pod tym samym znakiem zodiaku, Alicja 12, a Sebastian 14 maja. Nikt tak drugiego Byka nie zrozumie jak inny Byk. Zresztą Sebastian nawiązał już doskonały kontakt z synkiem Alicji. Starają się ukrywać ten związek, ale to coś poważnego. - potwierdza w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia muzyka.

Para podobno była ostatnio widziana razem na Krupówkach:

Trzymali się za ręce, on niósł na barana małego Henry'ego i co jakiś czas przytulał Alicję. Gdy ktoś ich rozpoznał, od razu odskakiwali od siebie. - przytacza relacje świadka "Rewia".

Czyżby Alicja Bachleda-Curuś faktycznie znalazła mężczyznę, z którym wreszcie stworzy prawdziwą rodzinę? O tym z pewnością przekonamy się niebawem. Jeśli muzyk i aktorka faktycznie są parą, niezbyt długo uda im się utrzymać związek w tajemnicy.