Natalia Siwiec: Moje koleżanki wydają na ciuchy po 200 tys.

| Aktualizacja:

Natalia Siwiec pochwaliła się kiedyś w mediach, że wydaje na ubrania ok. 40 tys. złotych miesięcznie. Celebrytka twierdzi jednak, że to nie jest oszałamiająca suma, bowiem jej koleżanki potrafią wydać ponad cztery razy tyle.

wróć do artykułu
  • ~tele-wic
    (2013-08-01 14:17)
    Okazuje się, że są głupsze od blondynek. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie warte odnotowania w głupich gazetkach (dziennik powoli ale systematycznie doszlusowuje do tego poziomu). Proponuję fotoreportaż z przebiegu grzmocenia d... i innych dostępnych otworów tej kretynki. To dopiero będzie celebracja!
  • ~fan piłki nożnej
    (2013-08-01 19:25)
    Miss Euro 2012 została Krystyna Ronaldo a nie Natalia Siwiec.
  • ~WAW
    (2013-08-02 08:01)
    GLUPIA, ZAKOMPLEKSIONA LALUNIA Z PROWINCJI...

    NO I CO TY SOBA LALUNIU REPREZENTUJESZ?? NO, MOZNA CIE PODMUCHAC I DAC CI NA CIUCHY, ALE CO ZA NP. 10 LAT???
  • ~Drzazga 101
    (2013-08-02 03:45)
    ) Matko, ciekawe SKĄD ona bierze taką forsę, przecież ich nie drukuje.
    Hej !-
  • ~qwer
    (2013-08-01 09:53)
    miss euro... ???.. ?
    o ja je bi e
  • ~zbigniew
    (2013-08-02 06:29)
    NO własnie ,taka kase daje sie tym pseudo gwiazdom i ciekawe za co? Czy po to żeby na ciuchy wydawali po 200tys. ? Inni musza głodować cięzko pracując.
  • ~bodzo
    (2013-08-01 18:32)
    puste babsko
  • ~dziadek
    (2013-08-01 11:35)
    Natalia Siwiec pochwaliła się kiedyś w mediach, że wydaje na ubrania ok. 40 tys. złotych miesięcznie. Celebrytka twierdzi jednak, że to nie jest oszałamiająca suma, bowiem jej koleżanki potrafią wydać ponad cztery razy tyle.

    Pustak, a w pustaka "wejdzie dużo zaprawy"; ot i jest kasa
  • ~Lesiu
    (2013-08-01 11:00)
    To cenna informacja. Więcej takich "niusów" a poziom zaufania i szacunu Waszych czytelników z pewnością wzrośnie
  • ~m³
    (2013-08-01 10:08)
    Ostatnio sprzedala kiecke za milion, tzn. dostala za nia dwa buty a 500 tys.
  • ~motek
    (2013-08-01 14:14)
    BOTOX z pyska cieknie litrami
  • ~q
    (2013-08-01 14:31)
    Czy Celebryta musi być idiotą ?
  • ~WIELBICIEL
    (2013-08-01 09:24)
    W konkursie o tytuł największej kretynki, największego bezmózgowia IIIRP, ta botoksowo-silikonowa lala miałaby bezapelacyjnie zapewnione pierwsze miejsce!
  • ~Agatka
    (2013-08-01 09:12)
    Brawo! Wydawac tysiace na rzeczy i tak produkowane w Bangladeszu za grosze, a z doszyta odpowiednia metka jakas idiota to kupi na kilkaset dolarow... Nabijanie babzy wlascicielom marki... Durna baba leczaca kompleksy zakupami...
  • ~madame de Pardieu
    (2013-08-01 09:04)
    oj siwiec siwiec ty i koleżanki się doigracie!!! zajmij się chorymi, głodnymi i biednymi dziećmi!!!
  • ~Polon
    (2013-08-01 08:58)
    jak widać głupie nigdy nie będzie mądre
  • ~Tiaa....,
    (2013-08-01 08:02)
    Gratuluję koleżanek i celów życiowych. Jeden zwój więcej niż u kury i już człowiek nie grzebie w dywanie, a ma nawet jakieś pomysły.
  • ~q
    (2013-08-01 17:53)
    Po prostu idiotka.
  • ~pepe
    (2013-07-31 20:05)
    ja przzez całe życie nie wydam na ubranie więcej niż 2o tysięcy złotych...
  • ~normalny