Kariera Natalii Siwiec rozpoczęła się rok temu, od kilku zdjęć zrobionych modelce na Stadionie Narodowym podczas Euro 2012. Z dnia na dzień, anonimowa wcześniej dziewczyna, stała się jednym z najgorętszych nazwisk w show biznesie. W wywiadzie udzielonym na blogu uljaszowanie.blog.pl, Siwiec wspomina tamten gorący okres:

Reklama

Przeżyłam bardzo intensywny czas. Czasami wszystko działo się tak szybko, że było to jakby poza mną. Przeszłam przyspieszony kurs funkcjonowania w show biznesie. Musiałam przystosować się do kompletnie nowej sytuacji. Lubię zmiany, więc muszę przyznać, że to co się wydarzyło dało mi fajnego kopa i dużo energii do działania. Nauczyłam się mnóstwo rzeczy o sobie samej.

Natalia wyznała także, że show biznes i zainteresowanie mediów jej osobą, zaczyna ją nudzić:

Dziś jednak już mnie to aż tak nie kręci, szukam czegoś co wprawi mnie w nowy lot... W pewnym momencie sama znudziłam się częstotliwością artykułów o mnie. W moim przypadku jest to jednak dość ciężka sprawa, ponieważ jeśli znikam, to dziennikarze na siłę próbują znaleźć coś, o czym mogą napisać na mój temat... Ze mnie opadło już ciśnienie, znudziłam się niektórymi rzeczami, nie sprawiają mi takiej radości jak na początku, zaczynam szukać czegoś nowego.

Jak sądzicie, czy Natalia Siwiec naprawdę porzuci show biznes? My zastanawiamy się także, czym innym modelka mogłaby się zająć.