Natalia Siwiec: Moje koleżanki wydają na ciuchy po 200 tys.

| Aktualizacja:

Natalia Siwiec pochwaliła się kiedyś w mediach, że wydaje na ubrania ok. 40 tys. złotych miesięcznie. Celebrytka twierdzi jednak, że to nie jest oszałamiająca suma, bowiem jej koleżanki potrafią wydać ponad cztery razy tyle.

wróć do artykułu
  • ~normalny
    (2013-07-31 18:18)
    Niestety prawda jest taka, że Siwiec i jej koleżanki to zupełnie poje..ne ścierwy są
  • ~pepe
    (2013-07-31 20:05)
    ja przzez całe życie nie wydam na ubranie więcej niż 2o tysięcy złotych...
  • ~Tiaa....,
    (2013-08-01 08:02)
    Gratuluję koleżanek i celów życiowych. Jeden zwój więcej niż u kury i już człowiek nie grzebie w dywanie, a ma nawet jakieś pomysły.
  • ~Polon
    (2013-08-01 08:58)
    jak widać głupie nigdy nie będzie mądre
  • ~madame de Pardieu
    (2013-08-01 09:04)
    oj siwiec siwiec ty i koleżanki się doigracie!!! zajmij się chorymi, głodnymi i biednymi dziećmi!!!
  • ~Agatka
    (2013-08-01 09:12)
    Brawo! Wydawac tysiace na rzeczy i tak produkowane w Bangladeszu za grosze, a z doszyta odpowiednia metka jakas idiota to kupi na kilkaset dolarow... Nabijanie babzy wlascicielom marki... Durna baba leczaca kompleksy zakupami...
  • ~WIELBICIEL
    (2013-08-01 09:24)
    W konkursie o tytuł największej kretynki, największego bezmózgowia IIIRP, ta botoksowo-silikonowa lala miałaby bezapelacyjnie zapewnione pierwsze miejsce!
  • ~kajot551
    (2013-08-01 09:25)
    GDY SLYSZE NARZEKANIA AKTOREK Z DOMU OPIEKI NAD ARTYSTAMI KTORE TAKZE LEKKA REKA PUSZCZALY PIENIADZE,A TERAZ ZEBRAJA O WYZSZE EMERYTURY widze tam modelki prostytutki ZYCZE TYM ODERWANE OD RZECZYWISTOSCI BY SZYBKO ZNALAZLY SIE NA BRUKU By zdazyla nabrac rozumu przed staroscia,jesli zachoruje to zapewne MEDIA OGLOSZA ZBIORKE NA OPERACJE.NOWEGO OTWORU.
  • ~qwer
    (2013-08-01 09:53)
    miss euro... ???.. ?
    o ja je bi e
  • ~m³
    (2013-08-01 10:08)
    Ostatnio sprzedala kiecke za milion, tzn. dostala za nia dwa buty a 500 tys.
  • ~Lesiu
    (2013-08-01 11:00)
    To cenna informacja. Więcej takich "niusów" a poziom zaufania i szacunu Waszych czytelników z pewnością wzrośnie
  • ~dziadek
    (2013-08-01 11:35)
    Natalia Siwiec pochwaliła się kiedyś w mediach, że wydaje na ubrania ok. 40 tys. złotych miesięcznie. Celebrytka twierdzi jednak, że to nie jest oszałamiająca suma, bowiem jej koleżanki potrafią wydać ponad cztery razy tyle.

    Pustak, a w pustaka "wejdzie dużo zaprawy"; ot i jest kasa
  • ~papa
    (2013-08-01 12:19)
    stuknieta botoksiara.
  • ~motek
    (2013-08-01 14:14)
    BOTOX z pyska cieknie litrami
  • ~tele-wic
    (2013-08-01 14:17)
    Okazuje się, że są głupsze od blondynek. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie warte odnotowania w głupich gazetkach (dziennik powoli ale systematycznie doszlusowuje do tego poziomu). Proponuję fotoreportaż z przebiegu grzmocenia d... i innych dostępnych otworów tej kretynki. To dopiero będzie celebracja!
  • ~q
    (2013-08-01 14:31)
    Czy Celebryta musi być idiotą ?
  • ~q
    (2013-08-01 17:53)
    Po prostu idiotka.
  • ~bodzo
    (2013-08-01 18:32)
    puste babsko
  • ~fan piłki nożnej
    (2013-08-01 19:25)
    Miss Euro 2012 została Krystyna Ronaldo a nie Natalia Siwiec.
  • ~Drzazga 101
    (2013-08-02 03:45)
    ) Matko, ciekawe SKĄD ona bierze taką forsę, przecież ich nie drukuje.
    Hej !-

Może zainteresować Cię też: