Fitkau-Perepeczko ostro o sprawie Fibaka: Obrońcy są marni i podejrzani

| Aktualizacja:

Wciąż nie milkną echa głośnej afery z udziałem Wojciecha Fibaka. Mecenasa sztuki i biznesmena, który po godzinach zajmował się przedstawianiem "miłych dziewcząt", swoim miłym i zamożnym kolegom, tym razem skrytykowała Agnieszka Fitkau-Perepeczko .

wróć do artykułu
  • ~zenek
    (2013-07-21 09:37)
    tam gdzie sa pieniądze zawsze smierdzialo i bedze smierdzec
  • ~Edward Sopot
    (2013-07-19 12:52)
    Sz P Fikaku czy jak tam pani ?

    Nikt tych dziewczyn nie namawiał ...nikt ich nie zmuszał
    Nikt ich nie gwałcił !

    Same chciały tych bogatych panów

    Przewrotne te babskie charaktery i najbardziej zajadłe są te które zostały pominięte albo ... albo są za stare i nieatrakcyjne ?

    Co myśli stara kura jak ucieka przed młodym kogutem ?
    ,,O rety czy ja nie za szybko spier...m ?
  • ~Dolar 50
    (2014-08-22 10:57)
    Opierała się łatwym pieniądzom...czyżby ulegała trudnym???
  • ~Ben
    (2014-02-25 03:35)
    oskazyc Fibaka o sutenerstwo
  • ~=ogrodnik
    (2013-07-29 20:57)
    Jakby opieliła hektar buraków toby na żadnego"buraka? nie spojrzała.
  • ~Krzysztof
    (2013-07-21 11:15)
    Pani Agnieszko trzeba bylo jakos inaczej podejsc do tego tematu ktory znany i uprawiany jest na calym niestety swiecie w pewnych kregach , intensywnie i nie od dzis jest to pani wiadome ,wydaje sie ze ma pani jednak takze cos do ukrycia ,fajnie ze teraz jako dojrzala kobieta pietnuje pani takie sytuacje i wie pani doskonale ze do tego tanga trzeba dwojga, a w opisanym przypadku plus Wojciech Fibak ,mysle ze pietnujac takie sytuacje towarzyskie posrod Sfer ,ktore nie wiedzac dlaczego maja znacznnie wyzsze potrzeby seksualne od przecietnych mezczyzn to zagadka - bedzie wzrastac nasza etyka i inteligencja czego i pani takze zycze .
  • ~oonen
    (2013-07-21 07:59)
    W tych czasach rządzą tylko ****** bladz i politycy, którzy tym torem zdobywają pieniądze okłamując wyborców. Kaczor plecie takie durnoty na spotkaniach z ciemnotą, że nie da się słuchać, a naród bije brawa i cieszy się jaki to on mądry. W rzeczywistości Kaczor kraj położy kraj na łopatki, ale postawi pomniki swojemu bratu. Papież Franciszek nie zezwala na stawianie sobie pomników, a nasz polak- katolik cieszył się jak DZIWISZ- KAPŁAN !
  • ~do ~Zgredek2013-07-19 16:34
    (2013-07-19 18:29)
    Chory jesteś I tyle. Kobieta, która 'dobrze się chce sprzedać' wcale nie jest mądra tylko głupia. Są też inne określenia (bardziej wulgarne), które można użyć w odniesieniu do takich kobiet. A facet, który nimi 'zarządza' to alfons. I tyle w temacie.
  • ~Niesioł
    (2013-07-19 17:17)
    Chciałbym zobaczyc cycki tej Fitkau
  • ~Teatr Rozmaitosci byl naszym domem i jeszcze czyms
    (2013-07-19 23:42)
    Nieraz przez kobiety rozumne zawiść potrafi również przemówić. Agnieszka nie była żadną pięknością nawet w wieku tuż przedmaturalnym. Takie "grzanie" się w reflektorach mediów może i by uszło, gdybyśmy my wszyscy znajomi poszli w ślady Jej małżonka. Jednak żyjemy i pamiętamy, a więc... Resztę przemilczę! Nie umiem jednak zrozumieć zachowania dojrzałej kobiety chcącej wystawiać cenzurkę osobie kiedyś bliskiej. To jest po prostu ohydne!
  • ~Zgredek
    (2013-07-19 16:34)
    Agnieszka Fitkau-Perepeczko, gra rolę cnotliwej, świętej i oburzonej. A tak naprawdę to jest zazdrosna, gdyż już na nią żaden dziany facet nie poleci.
    Nie dziwię się młodym i ładnym dziewczynom. Młodość i uroda, u kobiety szybko mija. Jest mądra, że chce się dobrze sprzedać. Mąż, jeśli zakochany, to po pięciu latach szuka nowej świeżyny. A tam gwałtu nie ma, jest transakcja, on chce i dobrze płaci i ona chce. Oboje ryzykują. Ona i on, że trafia na osobę chorą psychicznie i wenerycznie. Zresztą w małżeństwie te ryzyko też istnieje. Chcącym się krzywda nie dzieje. A ta stara baba niczym katole i PiS-paci, gdy była młoda to darmo d dawała ustosunkowanym, pieniędzy nie brała, ale rolle już tak. A teraz jest oburzona? A zawiść i złość aż bije ze zużytej kosmetykami twarzy.
  • ~Emigrantka
    (2013-07-19 15:13)
    Tak, panienek nikt nie zmuszał, ale ile one miały czy mają lat?
    Każdy wiek ma swoją naiwność. A p. Fibak mężczyzna w sile wieku, więc naganianie panienek starszym panom szanującemu się byłemu sportowcowi po prostu nie przystoi.
  • ~mmm
    (2013-07-20 08:15)
    Jak świat światem kobiety i faceci sprzedawali i sprzedają swoje ciało z forsę.

    Przez wieki winna , poniewierana , karana , poniżana , ... była i jest kobieta.

    Faceci - alfonsi typu Fibak, korzystający z usług, ... zawsze byli i są pod ochrona prawa, świątobliwych obu płci, ...

    Szczytem Himalajów w tym problemie jest sprawa Norweżki w Dubaju.
    Gdzie są obrońcy praw człowieka, organizacje feministyczne, sankcje gospodarcze, noty dyplomatyczne, potępienie, kościół ... ??? co forsa z Dubaju wszystkim usteczka zamknęła.

    Świątobliwy moralista, Pisiewicz, korzystał z usług panienek, zażywał narkotyki. Panienki błyskawicznie ukarano a facet się wywinie
  • ~...hanka
    (2013-07-19 13:59)
    tylko zainteresowane panienki siedza cicho,ze strachu,ze odbiora im torebeczki z takimi slicznymi zapieciami,butki z czerwonymi podeszwami i mini sukieneczki-a tak slicznie wygladaja
  • ~jola
    (2013-07-19 13:38)
    Oczywiscie, ze nikt tych dziewczat nie zmuszal. Nazwijmy to jednak po imieniu. to jest prostytucja a Fibak jest naganieczem prostytutek dla bogatych facetow. I tyle. Czy to jest karalne? Dodatkowow Fibak zdradzal swoja zone na potege, no ale to tez jest jego sprawa.
  • ~Mr Ed Gdansk
    (2013-07-19 12:53)
    Jesli Fibak to alfons ?
    to jak nazwać te dziewczyny które korzystały z tego pośrednictwa ?
  • ~Lidka
    (2013-07-19 12:49)
    Agnieszka ma racje! Panienki podsyłane bogatym panom wiedzą po co tam idą. I po co się z takimi wiążą.Dobrze,ze pani skrytykowała Olbrychskiego bo robi za guru i autorytet, a w istocie miesza młody w głowach. Kreaturą stał się ,niestety.
  • ~Mark II
    (2013-07-19 18:46)
    idioci kiedyś tu byl swat lub swatka
  • ~Georg
    (2013-07-20 09:52)
    Nasi bogaci prowadzą się jak książęta,zapominają,że pochodzą z dołów społecznych.Tytuły można kupić a zasady etyczno-moralne=nie.Jeżeli chodzi o te panie to jest tak jak w tym przysłowiu. cyt.Za pieniądze książ się modli,za pieniądze lud się podli !
  • ~artur
    (2013-07-19 18:52)
    Mądrze powiedziane

Może zainteresować Cię też: