Fitkau-Perepeczko ostro o sprawie Fibaka: Obrońcy są marni i podejrzani

| Aktualizacja:

Wciąż nie milkną echa głośnej afery z udziałem Wojciecha Fibaka. Mecenasa sztuki i biznesmena, który po godzinach zajmował się przedstawianiem "miłych dziewcząt", swoim miłym i zamożnym kolegom, tym razem skrytykowała Agnieszka Fitkau-Perepeczko .

wróć do artykułu
  • ~mirek
    (2013-07-19 10:15)
    ma pani rację, fibak to zwykły alfons!!!
  • ~fibak
    (2013-07-19 10:35)
    fibak to alfons --- byl juz scigany listem gonczym za streczycielstwo we Francji -- obrzydliwy alfons --
  • ~Stańczyk
    (2013-07-19 10:39)
    Tak, to są bladzie.
  • ~Zozo
    (2013-07-19 11:01)
    Wreszcie ocknela sie pani Perepeczko ktoz to taki Fibak,powiedzmy "elegancki" sutener.A ci co go bronia to tez nie lepsi.Olbrychski moze i nie paral sie streczycielstwem,ale co wyrabial za mlodu,starsi to pamietaja.
    Panienksa tak nazwane jak na to zasluguja.
  • ~kali
    (2013-07-19 11:04)
    O! Dawno tego koszmaru nie było w gazetach!
  • ~2
    (2013-07-19 11:15)
    A kimjest owa CIOCIA PIERNIK, w Australji mieszkala z fotografem /szarej strefy/ w mobilhom. Wyobrazacie sobie owa leciwa matrone w wozie Drzymaly, jak australiskie biuro socjalne wyplacilo zasilek socjalny natychmiast przybywala do macierzy i obcierala sobie pyszczydlo Markiem P. Nawet po smierci Marka P. dla ratowania kasy wyprzedala kolekcjje obrazow i innych precozji Sp. Marka , Owej matrony , dinozaura epoki PRL-u latanie z wymionami na widoku , jest wrecz obrzydliwe.
  • ~cd
    (2013-07-19 11:36)
    BRAWO AGNIESZKA - ALFONS TO ALFONS A BLADŹ TO BLADŹ A ICH OBROŃCY TO PRAWDPODOBNIE NAGANIACZE. POZNAŃ WIEDZIAŁ O TYM JUŻ 30 LAT TEMU.
  • ~ksionc z Sokolki
    (2013-07-19 11:53)
    Fotze to nie mydlo i sie nie wymydli. Podkladanie sie mlodych i ladnych kobiet ( Polek ) starszym i bogatym facetom jest duzo korzystniejsze i zdrowsze dla nich niz praca w PRL jako sekretarka, czy tez dziennikarka !
  • ~lucie
    (2013-07-19 11:55)
    ta pani ma obwisly srom
  • ~krystyna
    (2013-07-19 11:58)
    Oczywiście ona ma racje ,a obrona Fibaka jest to tak jak by bronili alfonsa panienek przy drodze tle tylko ze dla bogatych!!!Skandal jakie my mamy "elity" rodem z burdelu!
  • ~EO
    (2013-07-19 12:03)
    Radwańska też ostatnio pokazała goły tyłek dla pieniędzy.
  • ~Lidka
    (2013-07-19 12:49)
    Agnieszka ma racje! Panienki podsyłane bogatym panom wiedzą po co tam idą. I po co się z takimi wiążą.Dobrze,ze pani skrytykowała Olbrychskiego bo robi za guru i autorytet, a w istocie miesza młody w głowach. Kreaturą stał się ,niestety.
  • ~Edward Sopot
    (2013-07-19 12:52)
    Sz P Fikaku czy jak tam pani ?

    Nikt tych dziewczyn nie namawiał ...nikt ich nie zmuszał
    Nikt ich nie gwałcił !

    Same chciały tych bogatych panów

    Przewrotne te babskie charaktery i najbardziej zajadłe są te które zostały pominięte albo ... albo są za stare i nieatrakcyjne ?

    Co myśli stara kura jak ucieka przed młodym kogutem ?
    ,,O rety czy ja nie za szybko spier...m ?
  • ~Mr Ed Gdansk
    (2013-07-19 12:53)
    Jesli Fibak to alfons ?
    to jak nazwać te dziewczyny które korzystały z tego pośrednictwa ?
  • ~jola
    (2013-07-19 13:38)
    Oczywiscie, ze nikt tych dziewczat nie zmuszal. Nazwijmy to jednak po imieniu. to jest prostytucja a Fibak jest naganieczem prostytutek dla bogatych facetow. I tyle. Czy to jest karalne? Dodatkowow Fibak zdradzal swoja zone na potege, no ale to tez jest jego sprawa.
  • ~...hanka
    (2013-07-19 13:59)
    tylko zainteresowane panienki siedza cicho,ze strachu,ze odbiora im torebeczki z takimi slicznymi zapieciami,butki z czerwonymi podeszwami i mini sukieneczki-a tak slicznie wygladaja
  • ~Emigrantka
    (2013-07-19 15:13)
    Tak, panienek nikt nie zmuszał, ale ile one miały czy mają lat?
    Każdy wiek ma swoją naiwność. A p. Fibak mężczyzna w sile wieku, więc naganianie panienek starszym panom szanującemu się byłemu sportowcowi po prostu nie przystoi.
  • ~Zgredek
    (2013-07-19 16:34)
    Agnieszka Fitkau-Perepeczko, gra rolę cnotliwej, świętej i oburzonej. A tak naprawdę to jest zazdrosna, gdyż już na nią żaden dziany facet nie poleci.
    Nie dziwię się młodym i ładnym dziewczynom. Młodość i uroda, u kobiety szybko mija. Jest mądra, że chce się dobrze sprzedać. Mąż, jeśli zakochany, to po pięciu latach szuka nowej świeżyny. A tam gwałtu nie ma, jest transakcja, on chce i dobrze płaci i ona chce. Oboje ryzykują. Ona i on, że trafia na osobę chorą psychicznie i wenerycznie. Zresztą w małżeństwie te ryzyko też istnieje. Chcącym się krzywda nie dzieje. A ta stara baba niczym katole i PiS-paci, gdy była młoda to darmo d dawała ustosunkowanym, pieniędzy nie brała, ale rolle już tak. A teraz jest oburzona? A zawiść i złość aż bije ze zużytej kosmetykami twarzy.
  • ~Niesioł
    (2013-07-19 17:17)
    Chciałbym zobaczyc cycki tej Fitkau
  • ~do ~Zgredek2013-07-19 16:34
    (2013-07-19 18:29)
    Chory jesteś I tyle. Kobieta, która 'dobrze się chce sprzedać' wcale nie jest mądra tylko głupia. Są też inne określenia (bardziej wulgarne), które można użyć w odniesieniu do takich kobiet. A facet, który nimi 'zarządza' to alfons. I tyle w temacie.