W sieci pojawiły się trzy zdjęcia - dwa będące częścią sesji i jedno pokazujące kulisy jej powstawania. Na wszystkich Agnieszka Radwańska pokazuje się nago, jednak trudno określić fotografie jako erotyczne.

Reklama

Najlepszej opinii o zdjęciach nie ma dyżurna komentatorka wydarzeń polskiego show-biznesu Karolina Korwin-Piotrowska. Choć przyznaje, że sama fotografowana wypadła bardzo dobrze. - Te zdjęcia są owszem, tanie, trochę jak z prowincjonalnego folderu sprzedawcy katafalków albo trumien, ewentualnie czyściciela basenów, ale ona jest młoda, estetyczna, bardzo ładna i na kortach zwycięża - komentowała na swym facebookowym profilu.

Media

Gorzkie słowa zostawiła dla Tomasza Terlikowskiego, który skrytykował sam udział Radwańskiej w sesji. Jak sam przyznał, zdjęć nie widział i oglądać ich nie zamierza. Przekonywał za to, że nagie ciało kobiety zarezerwowane jest tylko dla męża. - A Pan Terlikowski zachowuje się jak dewot, bo rozumiem, że w galeriach sztuki nie powinno się oglądać nagich ciał na obrazach, tak? Nawet w Muzeach Watykańskich? Sama widziałam, golizna damska, męska i dziecięca w postaci amorków i aniołków tam się wylewa zewsząd no i co??? - pyta Korwin-Piotrowska.

A co Wy sądzicie o sesji Agnieszki Radwańskiej?