Hanna Lis sprzedała się na aukcji. Jej mąż też

| Aktualizacja:

Cel był szczytny, a chętnych nie brakowało. Hanna Lis wystawiła na aukcji swą wiedzę o gotowaniu i osobie, która wygrała licytację, przygotuje kolację. Za tę przyjemność zwyciężczyni aukcji gotowa jest zapłacić cztery tysiące złotych.

wróć do artykułu
  • ~wyciupas
    (2015-03-30 11:49)
    Lisowie od lat , permanentnie i z zajadłością okradają Polaków zmuszanych do płacenia za TV. Ich bardzo wysokie zarobki sa niczym nie uzasadnione. Mogliby z nich pokryc koszty leczenia chorej - a nie robić durne wyciupasy.
    Oni zawsze są obrzydliwi.
  • ~ana
    (2013-09-03 11:15)
    a co to za pomoc.oddaj kobieto kilka swoich gigantycznych zarobkow to to bedzie pomoc
  • ~abc
    (2013-07-12 09:34)
    Po co tyle jadu, ludzie, opanujcie się. Lisowie pomagają dziewczynie, którą spotkało zupełnie irracjonalne nieszczęście, a Wy ... Dajcie spokój.
  • ~hanka
    (2013-07-11 18:05)
    przyjemnosc ...z ta pania...bez zartow
  • ~Alfons
    (2013-07-10 09:57)
    Hanna Lis sprzedała się na aukcji - to ile bierze za jeden numerek ??Ja nawet za darmo bym jej nie chciał.
  • ~ta co na nia spadł samobójca
    (2013-07-10 06:34)
    A jak to wyborczyni PiSu?
  • ~zośka
    (2013-07-10 05:30)
    SYFIlis & SYFIliska !
  • ~polak
    (2013-07-09 22:22)
    żydostwo Lisostwo...
  • ~dron
    (2013-07-09 21:52)
    Lisy to przecenieni fajansiarze,
  • ~hela
    (2013-07-09 20:46)
    Dobroczynnośc czy promocja włsnej osoby? Tyle maja nszym kosztem,że mogliby dac te marne grosze bez hałasu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-09 20:33)
    Re: ~observ2013-07-09 19:19
    Do garów TAK! Ale tylko do zmywania.
  • ~observ
    (2013-07-09 19:19)
    tak tez myślałem że ona tylko do garów się nadaje
  • ~SHAME
    (2013-07-09 18:44)
    Wspaniała kuchnia POLSKA jest nadal w pogardzie.
    Co za potworne kompleksy muszą mieć Polacy, żeby zachwycać się zupełnie im obcymi (również smakowo) potrawami?
    Nasi sąsiedzi - Niemcy, Czesi, Słowacy, Rosjanie - są dumni ze swoich narodowych potraw.
    WIEM, że biznesmeni, aktorzy, ważni ludzie ze świata szukają namiętnie NARODOWYCH potraw w krajach, w których się pojawiają.
    Mój znajomy CEO z UK (Pharmaceutical Company) zatrzymał się niedawno w warszawskim Marriott Hotel.
    Poprosił (w towarzystwie polskich oficjeli) o coś dobrego podczas dinner, ze wskazaniem – na początek soup – a później main course.
    Zdziwił się na początku, że zaproponowano mu drinka z alkoholi Francji, Niemiec, Szkocji, a nie z wódki polskiej, która jest (w najlepszych gatunkach) bardzo ceniona w UK.
    Później, w skrócie: pani tłumacz/ biznesłuman zaproponowała po szkockiej whisky (a jak!) pyszną zupę i main course, z rejonów Italii, Bliskiego, lub Dalekiego Wschodu.
    Pan CEO z UK stwierdził, że podobne potrawy dobrze pamięta z wizyt w Tajlandii, Japonii, Egipcie, Turcji, a on – przecież – jest w POLSCE!
    O reszcie spotkania nie mówię.
    No i bardzo zazdroszczę tej osobie, która z Lisową Hanną zmusi się do uśmiechu po zżarciu tego, co „międzynarodowa gwiazda” oferuje w swojej kuchni…
    Ze szczególnym uwzględnieniem smaku surowej ryby sushi, której spożywanie jest równie nobilitujące dzisiaj, jak kiedyś palenie przez cinkciarzy PRL papierosów Marlboro z Pewexu…
  • ~aaron
    (2013-07-09 18:31)
    brzydziłbym się nawet stanąć koło niej, ale starsi panowie od pana wojtka pewnie jeszcze mieliby z niej uciechę
  • ~Pinkie
    (2013-07-09 18:29)
    Oj sprzedała się, sprzedała i to nie jeden raz. Obrzydlistwo.
  • ~im
    (2013-07-09 16:53)
    a ja bym nie jedla po przeleceniu kilku facetow brr
  • ~Lisy = mniej niz ZEROOOOOOOOOO !!!!!
    (2013-07-09 16:05)
    Dla owej pary nie mam zadnego respektu !
    2 cwaniakow i tyle a gawiedz sie POdnieca ...
  • ~Źródło
    (2013-07-09 15:52)
    Odtwarzanie błony dziewiczej (Hymenoplastyka) 21 lekarzy i 9 klinik.
  • ~ja ja
    (2013-07-09 15:52)
    Lisowie są z Konstancina i osoba, która "wylicytowała" też? Marna ustawka cwaniary, żeby POkazać swą rzekomą szlachetność. Jak lisowie są "szlachetni", to pokazali kolegom z Polsatu, pozwalając im łaskawie zjeść resztki po sobie, gdy sami nie byli już w stanie wcisnąć więcej sushi z kateringu.
  • ~do : ninia
    (2013-07-09 15:41)
    Gdyby Lisowie byli tak szlachetni jak mamią takie gęsi jak ty, to sfinansowaliby bez rozgłosu leczenie p.Beaty, a nie lansowali się na jej nieszczęściu. Stać ich, mają już ogromną kasę naszym kosztem. "Dajcie"? To daj, a nie zachowuj się jak twoi marni idole, każący płacić innym. Dość już tych cwaniaczków-celebrytów, którzy licytują swoje zaPOcone POdkoszulki dla naiwniaków, śmiejąc się z nich, że płacą, a oni zbierają oklaski.