Piosenkarka do Polski przyjechała już w sobotę i aktywnie korzystała z atrakcji, jaki oferuje Trójmiasto. Wybrała się na koncert Kings of Leon na Heineken Open'er Festival. W niedzielę rano chciała natomiast zrelaksować się na sopockiej plaży. Niestety nie udało się to, o czym nie omieszkała poinformować za pomocą Twittera.

Próbowałam dziś spędzić dzień na plaży, to była porażka! - napisała na Twitterze Rihanna.

Darmowy wstęp na koncert Rihanny miały osoby, które miały czterodniowe karnety na zakończony w sobotę festiwal Open'er. To ci ludzie najbardziej narzekali na występ Rihanny. Poza spóźnieniem nie podobało im się też to, że nie było to show, jakiego mogliby spodziewać się po gwieździe tego formatu.

Rihanny bronią najwierniejsi fani. Cieszyli się ze słów sympatii, które artystka do nich mówiła. A sam koncert określają jako jeden z najlepszych, na jakim w życiu byli.

Rihanna to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki na świecie. Pochodząca z Barbados artystka ma na koncie siedem albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. To stawia 25-latkę w czołówce najpopularniejszych wykonawców w historii muzyki.