Alicja Bachleda-Curuś nie uczy synka polskiego języka

Synek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella ma już 4 latka, okazuje się jednak, że w ogóle nie mówi po polsku. Dlaczego aktorka nie uczy Henryego Tadeusza ojczystej mowy?

wróć do artykułu
  • ~Marysia
    (2013-07-06 22:38)
    Bzdura- moj syn mowi perfekcyjnie po polsku a urodzil sie za oceanem.W domu mowimy po polsku, nie trzeba uczyc, trzeba z dzieckiem rozmawiac. Ale dzisiejsi rodzice wola dzieci poszdzic przed komputerem i problem z glowy, a potem zdziwienie.
  • ~gosc z kanady
    (2013-06-27 22:20)
    hehe mieszkam w quebeku,moj syn mowi od malego w trzech jezykach oczywiscie jak byl maly to je mieszal jak mu brakowalo slowa to uzupenial w innym ,ale glupia baba czeka az dziecko jest 4 letnie,nie znam tu zadnej matki a mam duzo znajomych z innych krajow zeby matka mowila do dziecka po angielsku lub francusku,zawsze uzywaja swoj jezyk, glupie te polki z wyzszych sfer
  • ~Benk
    (2013-06-27 23:02)
    Też bym nie uczył.
  • ~Aneta
    (2014-01-04 14:20)
    Pewnie bedzie uczyc bekarta po gorolsku - lub na migi!

    Tragedai - PRZESTANCIE pisac o tej NISKO upadlej spalonej zwiezdje
  • ~nieznajoma
    (2013-07-31 21:38)
    bo jest glupia
  • ~kik
    (2013-06-30 12:59)
    dzieciom od mowienia kilkoma jezykami wcale sie w glowie nie miesza, wprost przeciwnie.
    ale chyba ABC sie w glowie juz pomieszalo
  • ~xxx
    (2013-06-29 19:41)
    wiecie co jest najśmieszniejsze, że ona to powiedziała prawie rok temu, nikt nie ma pojęcia jak sytuacja wygląda dziś, więc zamiast ją krytykować, weźcie na luz...
  • ~VON
    (2013-06-27 18:12)
    ,,,NIECH SIĘ UCZY PO GÓRALSKU === OD BACY !!!
  • ~katol
    (2013-06-28 08:29)
    A do czego mu bedzie potrzebny jezyk polski?
  • ~Emigrant
    (2013-06-28 08:16)
    Niestety, glupiutka mama nie wie tego, co wie i powie jej kazdy emigrant. Jej Henry nie bedzie moiwil po polsku, jesli nie jest od malutkiego otoczony polszczyzna.
  • ~ucz go po goralsku
    (2013-06-28 01:38)
    PRZECIEZ TA CALA BACHLEDA , CZY JAK JEJ TAM, NIE ZNA DOBRZE ANGIELSKIEGO, TO PO JAKIEMY MA SWOJEGO BEKARTA UCZYC? PO GORALSKU?
  • ~Gadacz
    (2013-06-28 01:20)
    Gazeta powinna pomyslec o ograniczeniu liczby slow w komentarzach. Jezeli sie tego nie wprowadzi to luk1407 i podobni do niego chorzy psychicznie grafomani beda w nieskonczonosc zasmiecac to forum kompletnymi bredniami.

    W odniesieniu do "polityki lingwistycznej" aktorki wobec synka: Pani B-C jest albo ignorantka i nie wie, ze dzieci sa zdolne do uzywania wielu jezykow naraz, albo wstydzi sie swojej polskosci i liczy na to, ze unikanie polskiego w srodowisku, w ktyorym zyje i ciagle liczy na wielka kariere "wybieli" zarowno ja jak i jej dziecko.
  • ~amerykanin
    (2013-06-27 22:07)
    głupia pusta baba
  • ~rem
    (2013-06-28 09:39)
    Dajcie jej spokoj, moze dziecko jest autystyczne i ma problemy z mowa. Oby tak nie byko, ale to jej decyyzja.,
  • ~degust
    (2013-06-27 21:15)
    Głupia kobieta!
  • ~goooosc
    (2013-06-27 21:01)
    EJ NIEPATRIOTA TYS TAKI GUPI JAK TA OD BACHLEDÓW CZY TA **** SIE ZRZEKLA POLSKIEGO OBYWATELSTWA !!!NIE!!! WIEC DZIECIAKOWI SIE NALEZY POLSKIE OBYWATELSTWO PO MATCE A WIEC TO JEGO MOWA OJCZYSTA TY MATOLE
  • ~mundrala
    (2013-06-27 20:50)
    tys niepatryiota jednak taki gupi jako i łuna a ta łod bachledów
  • ~do:oto fakty
    (2013-06-27 20:50)
    Zobaczymy iloma jezykami bedzie wladala majac lat 20!
    Chwalisz sie facet dzieckiem, pozyjemy, zobaczymy...
  • ~Zosia
    (2013-06-27 20:48)
    A dlaczego ma go uuczyc polskiego , skoro zostanie w USA?
  • ~luk1407
    (2013-06-27 20:39)
    orędzie z serii Ostrzeżenie ---KLIMATYCZNY chaos doświadczy teraz wiele KRAJÓW. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY---Orędzie nr 176 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano czwartek, 25 sierpień 2011, godz.20.00---Moja Najmilsza, ZAAPELUJ do wszystkich Moich wojowników modlitwy, aby MODLILI się za innych, w tym NIEWIERZĄCYCH oraz tych uwikłanych w przemoc i nienawiść. Wędrują, starając desperacko się znaleźć MIŁOŚĆ i pokój w swym życiu, i uważają to za niemożliwe. Musicie modlić się za nich mocno, ponieważ bez waszych MODLITW zanurzą się w ognie PIEKIELNE. Nie wolno do tego dopuścić. Jeśli tylko będą mogli być zachęceni do uczynienia kroku w Moim kierunku i będą gotowi, aby wysłuchać Mojego Słowa, dane im będą ŁASKI tak, że będę mógł wziąć ich w Moje ramiona.Moja Córko, świat musi teraz poświęcić Mi swoją uwagę. Wkrótce będziecie świadkami serii TRZĘSIEŃ ziemi i POWODZI. Poprzez KLIMATYCZNE katastrofy chaos doświadczy wiele KRAJÓW. Są to KARY zrzucone na ludzkość przez Mojego OJCA. Moja Córko, grzech będzie UKARANY i te kraje, które są winne propagowania ABORCJI, nie unikną ręki Mojego Ojca, gdy ona opadnie. Modlitwa zapobiegła wielu takim aktom KARY, jednak ludzie kontynuują GRZESZENIE i obrażają Mojego Ojca podłymi i oburzającymi działaniami człowieka przeciwko człowiekowi, w tym przeciwko NIEWINNYM DZIECIOM w łonach matek. Wzywam was teraz do modlitwy za Moje dzieci w krajach, które NIE unikną kary. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY. Nie będzie już dłużej bezczynnie patrzył, jak człowiek niszczy ludzkość. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostałby powstrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, aż do OSTRZEŻENIA powstrzyma wiele z tej KARY. Później, pomimo nawróceń ludzi, które nastąpią, człowiek ciągle będzie kontynuował powracanie do GRZECHU. Wymierzone KARY są po to, aby pokazać człowiekowi jak SUROWY może być Mój Ojciec. On KOCHA wszystkie Swoje dzieci, ale On STWORZYŁ ten świat i człowiekowi po prostu nie zostanie dozwolone, aby go ZNISZCZYŁ. Moje dzieci, módlcie się teraz za wszystkich waszych braci i siostry. Jezus Chrystus