Alicja Bachleda-Curuś nie uczy synka polskiego języka

Synek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella ma już 4 latka, okazuje się jednak, że w ogóle nie mówi po polsku. Dlaczego aktorka nie uczy Henryego Tadeusza ojczystej mowy?

wróć do artykułu
  • ~oto fakty
    (2013-06-27 13:47)
    gosciu, jestes krotkowidzem, Polska to kraj biedy ale DZIEKI UE a Tusk to ich rzecznik prasowy!! Co do tematu,Curus powinna uczyc dziecka od malego bo to NIE miesza dziecku w glowie,to wymowka! Wiem bo mam podobnie w rodzinie,coreczka mowi 3 jezykami a ma 7 lat!
  • ~morgana
    (2013-06-27 16:21)
    Bo głupia!
  • ~Michnik
    (2013-06-27 17:45)
    Jednak się stoczyła ta Ala
  • ~VON
    (2013-06-27 18:12)
    ,,,NIECH SIĘ UCZY PO GÓRALSKU === OD BACY !!!
  • ~niepatriota
    (2013-06-27 18:59)
    Jeżeli chłopiec urodził się w Stanach Zjednoczonych to polski chyba nie jest "mową ojczystą"?
  • ~luk1407
    (2013-06-27 20:39)
    orędzie z serii Ostrzeżenie ---KLIMATYCZNY chaos doświadczy teraz wiele KRAJÓW. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY---Orędzie nr 176 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano czwartek, 25 sierpień 2011, godz.20.00---Moja Najmilsza, ZAAPELUJ do wszystkich Moich wojowników modlitwy, aby MODLILI się za innych, w tym NIEWIERZĄCYCH oraz tych uwikłanych w przemoc i nienawiść. Wędrują, starając desperacko się znaleźć MIŁOŚĆ i pokój w swym życiu, i uważają to za niemożliwe. Musicie modlić się za nich mocno, ponieważ bez waszych MODLITW zanurzą się w ognie PIEKIELNE. Nie wolno do tego dopuścić. Jeśli tylko będą mogli być zachęceni do uczynienia kroku w Moim kierunku i będą gotowi, aby wysłuchać Mojego Słowa, dane im będą ŁASKI tak, że będę mógł wziąć ich w Moje ramiona.Moja Córko, świat musi teraz poświęcić Mi swoją uwagę. Wkrótce będziecie świadkami serii TRZĘSIEŃ ziemi i POWODZI. Poprzez KLIMATYCZNE katastrofy chaos doświadczy wiele KRAJÓW. Są to KARY zrzucone na ludzkość przez Mojego OJCA. Moja Córko, grzech będzie UKARANY i te kraje, które są winne propagowania ABORCJI, nie unikną ręki Mojego Ojca, gdy ona opadnie. Modlitwa zapobiegła wielu takim aktom KARY, jednak ludzie kontynuują GRZESZENIE i obrażają Mojego Ojca podłymi i oburzającymi działaniami człowieka przeciwko człowiekowi, w tym przeciwko NIEWINNYM DZIECIOM w łonach matek. Wzywam was teraz do modlitwy za Moje dzieci w krajach, które NIE unikną kary. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY. Nie będzie już dłużej bezczynnie patrzył, jak człowiek niszczy ludzkość. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostałby powstrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, aż do OSTRZEŻENIA powstrzyma wiele z tej KARY. Później, pomimo nawróceń ludzi, które nastąpią, człowiek ciągle będzie kontynuował powracanie do GRZECHU. Wymierzone KARY są po to, aby pokazać człowiekowi jak SUROWY może być Mój Ojciec. On KOCHA wszystkie Swoje dzieci, ale On STWORZYŁ ten świat i człowiekowi po prostu nie zostanie dozwolone, aby go ZNISZCZYŁ. Moje dzieci, módlcie się teraz za wszystkich waszych braci i siostry. Jezus Chrystus
  • ~Zosia
    (2013-06-27 20:48)
    A dlaczego ma go uuczyc polskiego , skoro zostanie w USA?
  • ~do:oto fakty
    (2013-06-27 20:50)
    Zobaczymy iloma jezykami bedzie wladala majac lat 20!
    Chwalisz sie facet dzieckiem, pozyjemy, zobaczymy...
  • ~mundrala
    (2013-06-27 20:50)
    tys niepatryiota jednak taki gupi jako i łuna a ta łod bachledów
  • ~goooosc
    (2013-06-27 21:01)
    EJ NIEPATRIOTA TYS TAKI GUPI JAK TA OD BACHLEDÓW CZY TA **** SIE ZRZEKLA POLSKIEGO OBYWATELSTWA !!!NIE!!! WIEC DZIECIAKOWI SIE NALEZY POLSKIE OBYWATELSTWO PO MATCE A WIEC TO JEGO MOWA OJCZYSTA TY MATOLE
  • ~degust
    (2013-06-27 21:15)
    Głupia kobieta!
  • ~amerykanin
    (2013-06-27 22:07)
    głupia pusta baba
  • ~Ano, PO yntelygentka .!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-06-27 22:13)
    Moze i nie jest glupia ale napewno SZAJBNIETA.!
    PO jechala robic karjere , zrobila ale dupnom i przywiozla bekarta.
    Po polsku go nie uczy bo zaraz by go nasze chlopaki wysmialy jego lewe POchodzenie. Mendia sie tak zachwycaly tym badziewiem.
  • ~gosc z kanady
    (2013-06-27 22:20)
    hehe mieszkam w quebeku,moj syn mowi od malego w trzech jezykach oczywiscie jak byl maly to je mieszal jak mu brakowalo slowa to uzupenial w innym ,ale glupia baba czeka az dziecko jest 4 letnie,nie znam tu zadnej matki a mam duzo znajomych z innych krajow zeby matka mowila do dziecka po angielsku lub francusku,zawsze uzywaja swoj jezyk, glupie te polki z wyzszych sfer
  • ~Benk
    (2013-06-27 23:02)
    Też bym nie uczył.
  • ~Gadacz
    (2013-06-28 01:20)
    Gazeta powinna pomyslec o ograniczeniu liczby slow w komentarzach. Jezeli sie tego nie wprowadzi to luk1407 i podobni do niego chorzy psychicznie grafomani beda w nieskonczonosc zasmiecac to forum kompletnymi bredniami.

    W odniesieniu do "polityki lingwistycznej" aktorki wobec synka: Pani B-C jest albo ignorantka i nie wie, ze dzieci sa zdolne do uzywania wielu jezykow naraz, albo wstydzi sie swojej polskosci i liczy na to, ze unikanie polskiego w srodowisku, w ktyorym zyje i ciagle liczy na wielka kariere "wybieli" zarowno ja jak i jej dziecko.
  • ~ucz go po goralsku
    (2013-06-28 01:38)
    PRZECIEZ TA CALA BACHLEDA , CZY JAK JEJ TAM, NIE ZNA DOBRZE ANGIELSKIEGO, TO PO JAKIEMY MA SWOJEGO BEKARTA UCZYC? PO GORALSKU?
  • ~Lech
    (2013-06-28 07:45)
    Synowie pana Andrzeja Seweryna również nie mówią po polsku. I oni mają czelność nazywać siebie PATRYJOTAMI.. Zenada
  • ~Emigrant
    (2013-06-28 08:16)
    Niestety, glupiutka mama nie wie tego, co wie i powie jej kazdy emigrant. Jej Henry nie bedzie moiwil po polsku, jesli nie jest od malutkiego otoczony polszczyzna.
  • ~katol
    (2013-06-28 08:29)
    A do czego mu bedzie potrzebny jezyk polski?