Alicja Bachleda-Curuś nie uczy synka polskiego języka

Synek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella ma już 4 latka, okazuje się jednak, że w ogóle nie mówi po polsku. Dlaczego aktorka nie uczy Henryego Tadeusza ojczystej mowy?

wróć do artykułu
  • ~Aneta
    (2014-01-04 14:20)
    Pewnie bedzie uczyc bekarta po gorolsku - lub na migi!

    Tragedai - PRZESTANCIE pisac o tej NISKO upadlej spalonej zwiezdje
  • ~nieznajoma
    (2013-07-31 21:38)
    bo jest glupia
  • ~Marysia
    (2013-07-06 22:38)
    Bzdura- moj syn mowi perfekcyjnie po polsku a urodzil sie za oceanem.W domu mowimy po polsku, nie trzeba uczyc, trzeba z dzieckiem rozmawiac. Ale dzisiejsi rodzice wola dzieci poszdzic przed komputerem i problem z glowy, a potem zdziwienie.
  • ~kik
    (2013-06-30 12:59)
    dzieciom od mowienia kilkoma jezykami wcale sie w glowie nie miesza, wprost przeciwnie.
    ale chyba ABC sie w glowie juz pomieszalo
  • ~xxx
    (2013-06-29 19:41)
    wiecie co jest najśmieszniejsze, że ona to powiedziała prawie rok temu, nikt nie ma pojęcia jak sytuacja wygląda dziś, więc zamiast ją krytykować, weźcie na luz...
  • ~rem
    (2013-06-28 09:39)
    Dajcie jej spokoj, moze dziecko jest autystyczne i ma problemy z mowa. Oby tak nie byko, ale to jej decyyzja.,
  • ~katol
    (2013-06-28 08:29)
    A do czego mu bedzie potrzebny jezyk polski?
  • ~Emigrant
    (2013-06-28 08:16)
    Niestety, glupiutka mama nie wie tego, co wie i powie jej kazdy emigrant. Jej Henry nie bedzie moiwil po polsku, jesli nie jest od malutkiego otoczony polszczyzna.
  • ~Lech
    (2013-06-28 07:45)
    Synowie pana Andrzeja Seweryna również nie mówią po polsku. I oni mają czelność nazywać siebie PATRYJOTAMI.. Zenada
  • ~ucz go po goralsku
    (2013-06-28 01:38)
    PRZECIEZ TA CALA BACHLEDA , CZY JAK JEJ TAM, NIE ZNA DOBRZE ANGIELSKIEGO, TO PO JAKIEMY MA SWOJEGO BEKARTA UCZYC? PO GORALSKU?
  • ~Gadacz
    (2013-06-28 01:20)
    Gazeta powinna pomyslec o ograniczeniu liczby slow w komentarzach. Jezeli sie tego nie wprowadzi to luk1407 i podobni do niego chorzy psychicznie grafomani beda w nieskonczonosc zasmiecac to forum kompletnymi bredniami.

    W odniesieniu do "polityki lingwistycznej" aktorki wobec synka: Pani B-C jest albo ignorantka i nie wie, ze dzieci sa zdolne do uzywania wielu jezykow naraz, albo wstydzi sie swojej polskosci i liczy na to, ze unikanie polskiego w srodowisku, w ktyorym zyje i ciagle liczy na wielka kariere "wybieli" zarowno ja jak i jej dziecko.
  • ~Benk
    (2013-06-27 23:02)
    Też bym nie uczył.
  • ~gosc z kanady
    (2013-06-27 22:20)
    hehe mieszkam w quebeku,moj syn mowi od malego w trzech jezykach oczywiscie jak byl maly to je mieszal jak mu brakowalo slowa to uzupenial w innym ,ale glupia baba czeka az dziecko jest 4 letnie,nie znam tu zadnej matki a mam duzo znajomych z innych krajow zeby matka mowila do dziecka po angielsku lub francusku,zawsze uzywaja swoj jezyk, glupie te polki z wyzszych sfer
  • ~Ano, PO yntelygentka .!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-06-27 22:13)
    Moze i nie jest glupia ale napewno SZAJBNIETA.!
    PO jechala robic karjere , zrobila ale dupnom i przywiozla bekarta.
    Po polsku go nie uczy bo zaraz by go nasze chlopaki wysmialy jego lewe POchodzenie. Mendia sie tak zachwycaly tym badziewiem.
  • ~amerykanin
    (2013-06-27 22:07)
    głupia pusta baba
  • ~degust
    (2013-06-27 21:15)
    Głupia kobieta!
  • ~goooosc
    (2013-06-27 21:01)
    EJ NIEPATRIOTA TYS TAKI GUPI JAK TA OD BACHLEDÓW CZY TA **** SIE ZRZEKLA POLSKIEGO OBYWATELSTWA !!!NIE!!! WIEC DZIECIAKOWI SIE NALEZY POLSKIE OBYWATELSTWO PO MATCE A WIEC TO JEGO MOWA OJCZYSTA TY MATOLE
  • ~mundrala
    (2013-06-27 20:50)
    tys niepatryiota jednak taki gupi jako i łuna a ta łod bachledów
  • ~do:oto fakty
    (2013-06-27 20:50)
    Zobaczymy iloma jezykami bedzie wladala majac lat 20!
    Chwalisz sie facet dzieckiem, pozyjemy, zobaczymy...
  • ~Zosia
    (2013-06-27 20:48)
    A dlaczego ma go uuczyc polskiego , skoro zostanie w USA?