Michał Wiśniewski kilka dni temu postanowił reaktywować swojego bloga. Pierwszy wpis jaki na nim zamieścił, daje czytelnikowi próbkę tego, z jakiego rodzaju twórczością będziemy mieli tu do czynienia. Oprócz bardzo obraźliwego i wulgarnego ataku na Karolinę Korwin-Piotrowską, możemy przeczytać także usprawiedliwienie Wojciecha Fibaka.

Reklama

Zdaniem Wiśniewskiego, cała afera wokół kojarzenia młodych, szukających zarobku dziewcząt z zamożnymi mężczyznami jest niepotrzebna, bowiem nikomu nie działa się krzywda. Lider Ich Troje wyznał przy okazji, że on także lubi poznawać ze sobą ludzi, dlatego kibicuje działalności Wojciecha Fibaka:

Nie znam Wojtka Fibaka ale mamy coś wspólnego. „Fibakowanie”. Zawsze kojarzyłem pary. Wg różnych wartości ale jednak kojarzyłem. W tym z pieniądza zarazem. Odpisuję się od oskarżeń Wprost tylko dlatego, że Fibakowi kibicuję ! I będę kojarzył.

Czasy się chyba zmieniły. (...)

Chciałbym potępić Fibaka. Ale za co ? Za znalezienie na własne życzenie sponsora dla A od B ? Ja to czynię na co dzień. Za darmo. A jak dostanę czekoladę to co ? W ryj ? Wojtek oby więcej osób odczuwało przyjemność z „obcowania” :-) Delicja ! Bravo !

Będę kojarzył pary bo sprawia mnie i tym parom przyjemność. Jeśli kiedyś dostanę za to kasę gitex ale nie oczekuję. Szkoda bo mógłbym być w tym dobry ….

Pomijając poprawność językową, która pozostawia wiele do życzenia, co sądzicie o wypowiedzi Michała Wiśniewskiego?