Michał Wiśniewski w ostatnim czasie znacznie rzadziej pojawia się w mediach. Tym większym zaskoczeniem dla jego fanów jest najnowsza publikacja w magazynie "Viva!", w której lider Ich Troje prezentuje zupełnie inny wizerunek, niż ten do którego przyzwyczaił nas przez lata swojej kariery.

Reklama

Krzykliwe i tandetne kostiumy, zamienił na dżinsy i t-shirt, a zamiast długich, czerwonych włosów, zaprezentował stylową, ciemną fryzurę. Trzeba przyznać, że zmiana wizerunkowa wyszła muzykowi na dobre.

Wraz ze zdjęciami, w magazynie znajdziemy wywiad z Wiśniewskim, w którym gwiazdor opowiada między innymi o tym, jaki ma obecnie stosunek do pieniędzy

Pieniądze mogą być ważniejsze dla moich dzieci. Dla faceta, który stracił 30 milionów, nie ma już znaczenia, czy będzie miał pięć złotych więcej, czy mniej – powiedział.

Wiśniewski zdradził także, w jaki sposób stracił tak ogromną fortunę:

Reklama

Na inwestycjach w samolot, w dom, w mieszkania, w klub, w apartament w Tajlandii, w którym byłem może ze dwa razy. Problemem nie było kupić to wszystko, ale potem utrzymać – wyliczył piosenkarz.

Jak Wam się podoba nowy wizerunek Michała Wiśniewskiego?