Jak podaje "Fakt", Rozenek złożyła gotową dysertację tuż przed wygraniem castingu na perfekcyjną panią domu. Kiedy stacja TVN Style postanowiła powierzyć jej rolę gwiazdy nowego show, medialna kariera Małgorzaty Rozenek potoczyła się błyskawicznie. Zaledwie po jednym sezonie "Perfekcyjna Pani Domu" została przeniesiona z TVN Style na antenę głównego TVN, a po roku, Rozenek otrzymała propozycję poprowadzenia kolejnego programu stacji, "Bitwa o dom". Teraz pani Małgorzata wybiera się ponoć na długo wyczekiwane wakacje z synami, a po powrocie znów zabiera się do intensywnej pracy przed kamerami. W tym natłoku zajęć, celebrytce nie wystarcza czasu na spełnianie swoich ambicji naukowych.

Reklama

Rozenek w rozmowie z "Faktem" wyznała jednak, że ta sytuacja bardzo jej ciąży i wciąż ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić ją do końca:

Bardzo nie lubię zostawiać niedokończonych projektów. To jest bardzo dla mnie charakterystyczne. Zrobię wszystko, by móc zamknąć ten rozdział. Ale czy to się uda, nie wiem – powiedziała w rozmowie z tabloidem.