Mąż Beaty Tadli zażądał rozwodu

| Aktualizacja:

Miłość Beaty Tadli i Jarosława Kreta kwitnie w najlepsze. Para chętnie pokazuje swoje uczucie przed obiektywami fotoreporterów, nic więc dziwnego, że mąż dziennikarki w końcu stracił cierpliwość i złożył pozew o rozwód.

wróć do artykułu
  • ~avaria
    (2013-06-13 22:55)
    Kret to pajac! Karierę w tv zrobił naśladując dziennikarza z bbc, te same ruchy, te same gesty itd W Polsce była to nowośc i tyle. Potem puste programy z może 100 oglądających, ale cwaniak na koszt tv zwiedził świat. Ni to przystojny, ni to męski, taki typowy z zabaw w remizie
  • ~Zgredek
    (2013-06-13 17:00)
    O rany, Kret jet facetem poligamicznym. Nigdy nie był i nie będzie wierny zbyt długo. Ten typ tak ma. Uroczy, szybki i w seksie też. Kim będzie następna umiłowana?
  • ~sclavus
    (2013-06-15 09:59)
    a co to kogo obchodzi???
  • ~tele-wic
    (2013-06-13 19:54)
    I robi słusznie, bo kret wyrył co tam mógł i lada chwila ucieknie do innego ogrodu. A tu nadal wróbel w garści... albo co innego.
  • ~-Barbarella
    (2013-06-13 21:52)
    ..to jest tylko i tylko ich sprawa.Zakochali się w sobie i bardzo dobrze im życzę!
  • ~spokes
    (2013-06-13 23:28)
    trzeba być idiotą by żenić się z babą która nie potrafiła dochować wierności mężowi - następnego tez puści w trąbę :)
  • ~Szczęśliwie rozwiedziony
    (2013-06-14 10:18)
    Dobrze zrobił. Małżeństwo to patologia sankcjonowana prawem a papier szczęścia nie daje.
  • ~życzliwy
    (2013-06-14 10:43)
    Dlaczego nie piszecie,że to jej mąż R.Kietlinski j zdradził p.Beatę i i żyje z inną kobieta już ponad rok.Wszyscy o tym wiedzą.Dziwne,ze otym nie piszecie.P.Beata męża nie zdradzała.Teraz mąż zdrajca nie powinien ingerowac w jej życie.Chyba sam ze swoją kochanką nie jest szczęśliwy,skoro tak zazdrości P.Beacie.P.Beato sprawiedliwość i zdrowy rozsądek zwycięży.Trzymam za Panią kciuki i dobrze Pani życzę!
  • ~obserwator
    (2013-06-14 11:01)
    Rozwód to jej maż powinien wziąć kiedy odszedł do kochanki.Napiszcie w koncu prawdę,,ze mąż p.Beaty juz od roku ma kochankę.Bo jak dotad nigdzie w prasie o tym nie było napisane!!!.Czy on jest jakims wyjątkiem ?O co tu chodzi?Dlaczego wciąz najeżdzacie na p.Beatę,wymyślając różne bzdury.Ona ma prawo sama decydowac o własnym życiu.Ja życzę p.Beacie wiele szczęścia!
  • ~miki
    (2013-06-14 15:52)
    Lepiej się rozwieść niż dać się utadlić kompletnie.
  • ~www.pasożytatruj.pl
    (2013-06-14 15:55)
    >Podsłuchy, ukryte kamery, śledzenie podejrzanych. Nasza agencja pomoże ci wykryć kreta w sypialni. Dzwoń, napisz, przyjedź. Powiedz co leży ci na wątrobie.<
  • ~kaja