Tym co skłoniło Cezarego Pazurę do zadrwienia z Kuby Wojewódzkiego, jest ostatni konflikt pomiędzy showmanem i tygodnikiem "Newsweek". Magazyn na okładce swojego ostatniego numeru, wydrukował wizerunki Jerzego Owsiaka i Kuby Wojewódzkiego z podpisem: Jurek Tak, Kuba NIE. Kogo Polacy chcieliby w Polityce.

Wojewódzki uznał tę publikację za nadużycie. Swoje oburzenie wyraził na antenie radia Eska Rock:

Poziom mojej atrakcyjności politycznej jest tylko o oczko gorszy od Marty Kaczyńskiej. Dzisiejszy "Newsweek" po raz kolejny handluje (bo to nie jest już dziennikarstwo, tylko handel) moją podobizną, wizerunkiem, gębą, facjatą, nazwiskiem.

To właśnie ta reakcja Wojewódzkiego na publikację "Newsweeka" tak rozbawiła i zirytowała Cezarego Pazurę. Aktor na swoim profilu na Facebooku napisał:

Coś niewiarygodnego???... Kubuś Wojewódzki się dziś zdenerwował.... Mój ulubiony szołmen i "zdrowy wariat" ma za złe Newsweekowi, że był na okładce?! Jakżeż to się wyraził?: że ktoś go zaprosił na targ, na którym nie bywa.... W życiu się tak nie uśmiałem;) Kubełku słodki, Ty od lat żyjesz z tego ,że zapraszasz na targ! Czy sobie ktoś tego życzy , czy nie... To Tobie chłopie wolno, a innym nie? Ale jaja... Nie wiedziałem... Dostosuję się:) W kontekście Twojej złości dedykuję Ci stare hawańskie przysłowie: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie;) Acha! Jeszcze jedno... Użycie wizerunku Borysa Szyca WYBITNEGO AKTORA !!!!!, w kontekście w jakim został użyty, to jest nadużycie.... Ale Kubusia???? Na Boga , trochę więcej dystansu. DO SIEBIE:) Padam do nóg! .....ze śmiechu....

Zgadzacie się z wypowiedzią Cezarego Pazury?