Żona odeszła od Urbańskiego. Będzie kolejny rozwód

Hubert Urbański już niebawem po raz kolejny zostanie rozwodnikiem. Popularny prezenter telewizyjny, po nieudanych próbach ratowania swojego małżeństwa, złożył pozew o rozwód.

wróć do artykułu
  • ~agi
    (2013-05-27 10:13)
    sukces reprodukcjny, czworka corek
  • ~gosc72
    (2013-05-27 14:55)
    druga chciala byc tylko kims i forse tak niestety jest one wola tylko mamone potrafi a tylko walczyc swoimi dziecmi ,co ich obchodza chca tylko szmalu a U NAIWNIAK SADZIL ZE GO KOCHA
  • ~czytelnik
    (2013-05-29 11:22)
    Same chamskie komentarze. Może powód jest prosty, banalny i leży po stronie Huberta ,dlaczego obwiniacie kobiietę.Gdyby był dla niej dobry nie wyprowadziłaby się. Pamiętam jego spięcie w programie z Wiśniewskim Michałem.Zarabiał na nim a publicznie wylewał na niego całe swoje prymitywne ego.Brawo dla p. Michała że nie dał się takiemu zeszmacić. Wtedy pan Urbański pokazał swoją drugą twarz. dlatego powstrzymajcie się z krzywdzącymi opiniami dla jego partnerki.
  • ~sraczka
    (2013-05-28 11:29)
    a ja narobiłem w gacie-proszę napiszcie o tym!
  • ~erzac
    (2013-05-28 07:30)
    a mnie gow..o obchodzi jakis urbanski i jego baby i bachory, piszcie o tym co jest wazne a nie o bzdetach !
  • ~Kocio
    (2013-05-28 07:21)
    kto to jest ten facet? Po co o nim piszecie? Co normalnego człowieka mogą obchodzić jego problemy? Dlaczego nie piszecie o Marianku Kowalskim z naszej wioski? MA 3 córki i 4 synów i każde z inną. I kto jest lepszy? I Marianek to nasz wikary...
  • ~stan
    (2013-05-27 19:50)
    hubert głowa do góry nie przejmój sie ta zakichana chmielnik ona potrzebuje czegos wiecej <łóżka>bo do niczego innego sie nie nadaje kopnij ją wtyłek to moze zrozumie
  • ~kaw
    (2013-05-27 16:11)
    Taka osoba w kulturze ludowej jest określana jako damski krawiec . On ma pecha bo gdyby udał mu się syn to by żona nie odeszła. Kobiety marzą o synach i się bardzo nimi cieszą.
  • ~Niezabitowski
    (2013-05-27 12:55)
    „Dwojaka jest mówił — łączność w małżeństwie. Najpierw łączność ciała i krwi, którą rozrywa śmierć, i tacy małżonkowie nie odnajdą się na drugim świecie. Lecz powinien istnieć między małżonkami także węzeł duchowy, bo ten łączy ich nierozerwalnie i w tym i w przyszłym życiu. Niech więc o to się nie trwożą, czy odnajdą się tam z osobna, czy razem. Jeśli to było małżeństwo ducha, to odnajdą się potem w jednym ciele."
    ___________________________-
    http://www.echochrystusakrola.org/assets/files/2010-11/sw_katarzyna_emmerich.pdf
  • ~marko
    (2013-05-27 09:19)
    IM OD KASY TO SIĘ W DUPACH PRZEWRACA
  • ~Niezabitowski
    (2013-05-27 12:52)
    Może i w życiu osobistym ma problemy, ponieważ nie może trafić na właściwą połowę ale 4 czterech córek mu nikt nie zabierze.
    Pamiętajcie dzieci to jest to co ludziom przeważnie najlepiej się udaje.
  • ~tele-wic
    (2013-05-27 12:21)
    Do marko - im się dupa ze łbem miejscami zamieniła!
  • ~Polon
    (2013-05-27 11:56)
    Mam tylko nadzieje. ze Hubert podpisal co trzeba i kobieta z niego kasy nie zedrze.
    Swoja droga dziwi mnie, ze pozwolil jej ukrasc sobie corki.
  • ~wariat finansowy
    (2013-05-27 11:29)
    no to skonczy wkrotce pod mostem... Nawet szejak Bahreinu jednego z najbogatszych gosci na swiecie stac tylko na 2 zony... A Urbanskiego na 2 zony i czworo dzieci? I w dodatku corek? Gosciu niedlugo trafi pod most...
  • ~Robnad
    (2013-05-27 09:20)
    Znajdzie sobie jakąś młodą fokę i będzie się z nią woził po mieście.
  • ~MM
    (2013-05-27 09:54)
    Nie rozumiem ...drugie małżeństwo i znów rozwód. To z tym Panem chyba coś nie tak .
  • ~sk
    (2013-05-27 15:24)
    a **** mnie to obłazi
  • ~babsko
    (2013-05-29 22:52)
    - żadna kobieta nie wytrzyma długo z takim NARCYZEM - !!!Będzie musial niezle się uwijac, żeby zarobić na poczwórne alimenty! To niedobra wiadomość - będziemy musieli ciagle ogladac tego dziecioroba!

Może zainteresować Cię też: