Małżeństwo Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik trwało zaledwie 3,5 roku. Para doczekała się dwóch córek, Stefanii i Danuty. Jeszcze kilka miesięcy temu, prezenter wystąpił w programie telewizyjnych, w którym zachwycał się swoim związkiem.

Reklama

Niestety, jak podaje "Fakt", Urbański i Chmielnik już od dłuższego czasu przeżywali poważny kryzys. Para udała się nawet na terapię małżeńską, by ratować swój związek, niestety nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Kilka tygodni temu, Chmielnik zabrała ponoć córki i wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania. To uświadomiło ponoć Urbańskiemu, że tego małżeństwa nie da się już uratować. Prezenter postanowił więc złożyć pozew o rozwód:

Potwierdzam, że 19 czerwca odbędzie się sprawa rozwodowa Huberta Urbańskiego i Julii Chmielnik - potwierdza w rozmowie z "Faktem" pracownik biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie.

Tabloid przypomina, że jest to już drugie nieudane małżeństwo w dorobku Huberta Urbańskiego. Prezenter ma po dwie córki z każdego z tych związków.