O nowej miłości Agaty Młynarskiej informuje magazyn "Na Żywo". Z opublikowanej na jego łamach informacji wynika, że szczęśliwym wybrankiem dziennikarki jest Przemysław Schmidt, będący członkiem rady nadzorczej firmy, która zajmuje się doradzaniem stacjom telewizyjnym.

Reklama

To postać niezwykle wpływowa. Dwukrotnie uhonorowano go tytułem "Osoby, mającej największy wpływ na kształt rynku mediów w Polsce". Z wyróżnieniem skończył wydział prawa na UAM w Poznaniu, odbył też studia podyplomowe na uniwersytetach w USA i Holandii. Człowiek o takich kwalifikacjach zawodowych może zaimponować każdej kobiecie. Dla Agaty liczyło się przede wszystkim to, że jest ciepłym i rodzinnym człowiekiem. - mówi w rozmowie z tabloidem osoba z Polsatu

Znajomy Młynarskiej wyznał w rozmowie z "Na Żywo", że u boku nowego partnera, dziennikarka w końcu czuje się dobrze i bezpiecznie:

Po rozpadzie ostatniego związku Agata postanowiła nie opowiadać publicznie o uczuciach. Dmucha na zimne. Ale u boku Przemysława czuje się fantastycznie. To mężczyzna opiekuńczy i ma duże poczucie humoru, co w rodzinie Młynarskich zawsze było szczególnie cenione. - wyznaje informator magazynu.

Czy nowy wybranek okaże się tym właściwym mężczyzną, u boku którego telewizyjna gwiazda ułoży sobie życie?