Edyta Górniak wydaje fortunę na szkołę syna

| Aktualizacja:

Edyta Górniak, jako troskliwa matka, dba o odpowiednią edukację swojego syna. Piosenkarka nie szczędzi pieniędzy na najlepszą szkołę i zajęcia pozalekcyjne. Rocznie nauka Allana może kosztować ją nawet 20 tys. złotych.

wróć do artykułu
  • ~korek
    (2013-05-16 15:36)
    też mi fortuna, większość młodych małżeństw w Warszawie tyle wydaje co miesiąc na opiekunkę dla dziecka...
  • ~ojciec
    (2013-05-16 16:04)
    Wydanie 20 tys dla takiej jak PPP górniak to jest pestka,Gdyby napisano że wydaje 50 tys to bym się zastanowił by ją nazwać dobrą matką , która dba o edukacje syna .Tyle to wydaje co drugi Rodzic i nikt ich nie wychwala jak to robią nasze media ,Chyba nie mają o czym pisać,Chyba żeby jakiś dzinnikarzyna wziął kase...
  • ~maja
    (2013-05-16 19:20)
    Fortunę powiadacie, 20 tys. rocznie... To jak nazwać to jak telewizja płaci jej 35 tys. za godzinę i jeszcze spełnia jej wszystkie kaprysy? Jesteście beznadziejni!
  • ~dgu
    (2013-05-16 23:37)
    Artykuł sprzed dwóch lat.
  • ~łoltemer
    (2013-05-16 17:01)
    Jakie ładne imiona doszlusowały do naszego kalendarza (Izaura,Alllllan,Oliwier,Kevvvvin...).Allllan pewnie najzdolniejszy w klasie,ba,w szkole!
  • ~Travis
    (2013-05-17 01:49)
    dla mnie jest wazne czy jest POdebilką i na takiego debila wychowuje syna,Cal;a reszta to jej prywatna sprawa.
  • ~brejamedia
    (2013-05-17 05:41)
    Obcielaby mu te wlosy, zeby nie wygladal jak przyglup.
  • ~-
    (2013-05-17 07:47)
    Dobra atmosfera i pewnie zero nauki ,ciekawe czy potrafi pisać i czytać ?
  • ~Genitaliusz
    (2013-05-17 09:12)
    Allan to imię polskie ?
  • ~Robnad
    (2013-05-17 09:14)
    Ciekawe czy czytać umie.
  • ~ba!
    (2013-05-17 12:21)
    A co ta KRETYNKA moze wiecej???

    Jedynie umie wydawac pieniadze!
  • ~Fortunę na szkołę?
    (2013-05-17 12:35)
    Edyta Górniak wydaje fortunę na szkołę syna


    Czasem to wystarczy dać dziecku głód wiedzy, a nie pieniądze na lody, to daje większe rezultaty niż kasa na szkołę, ale artystka czasu dla dziecka nie ma, wiedzy też nie - dobrze, że ma chociaż kasę.
  • ~czytelniczka
    (2013-05-17 12:46)
    wszystko, co Edyta dzisiaj może dać swojemu synowi , zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Dziwię się skąd tak negatywne komentarze. Może ktoś z was zacznie się starać , żeby dojść do momentu w życiu, w którym będzie mógł na swoje dziecko wydawać taką ilość pieniędzy ? Czy wam się nie chce ? Bo nie wiem, może ciekawsze jest siedzieć w domu i krytykować innych.
  • ~wwsesxc
    (2013-05-29 18:41)
    Żadnie pieniądze nie wynagrodzą braku kontaktu z matką ,żadne.