O ambicjach Oli Żebrowskiej pisze tygodnik "Na Żywo". Młodziutka małżonka popularnego aktora, która dotychczas pozostawała w cieniu swojego męża, coraz częściej ponoć otrzymuje różnego rodzaju propozycje z show biznesu i zaczyna marzyć o własnej karierze zawodowej.

Reklama

Ola ma dość mało ambitnej roli "żony przy mężu". Po odchowaniu synka Franka chce rozpocząć pracę zawodową. Zna się na marketingu i promocji, chętnie pomaga więc i doradza pracownikom teatru, należącego do męża. Wszyscy widzą, że jest bystra. Szkoda, by tak inteligentna kobieta siedziała w domu. - powiedział w rozmowie z tabloidem znajomy pary.

"Na Żywo" twierdzi jednak, że Michał Żebrowski nie jest zachwycony ambicjami ukochanej. Michał często podkreśla, że nie widzi niczego skostniałego w tym, że kobieta rodzi dzieci, a mężczyzna zarabia na utrzymanie rodziny:

Michał wierzy w tradycyjnym podział ról w rodzinie. Uważa, że mężczyzna powinien zarabiać, a kobieta wychowywać dzieci. Wolałby, żeby Ola odłożyła plany zawodowe na później i pomyślała o urodzeniu drugiego dziecka. Jego zdaniem to dobra pora na powiększenie rodziny. - powiedział znajomy pary.

Czy Ola posłucha męża i zaniecha swoich planów zawodowych?