O finansowych tarapatach Pana Lotto donosi "Fakt". Zdaniem tabloidu, prezenter dwa lata temu rozstał się ze swoją partnerką, a po zakończonym związku zostały mu nie tylko wspomnienia, ale i długi:

Reklama

Niestety, po moim ostatnim związku, który mnie dużo kosztował pod każdym względem, mam z nimi duży problem. Nie chcę wracać do tego tematu, wyczerpałem go w książce Ilony Adamskiej "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach". - powiedział konferansjer w rozmowie z tabloidem.

Jak twierdzi "Fakt", Ryszard Rembiszewski w trakcie trwania swojego ostatniego związku bardzo nadwyrężył swoje finanse. Obsypywanie partnerki pieniędzmi i drogimi prezentami, kosztowny remont apartamentu na Saskiej Kępie i zakup samochodu dla ukochanej, pogrążyły jego budżet. Po utracie pracy w telewizji, prezenter ma problemy z podreperowaniem swoich funduszy:

Dostałem propozycję od dramaturga, który napisał sztukę dwuosobową, ale nie doszło do realizacji spektaklu, bo pojawił się problem ze sponsorami. Mam różne prace, prowadzę koncerty, ale to nie jest to samo, co za czasów telewizji – wyznaje w rozmowie z "Faktem"

Tabloid twierdzi, że byli kochankowie wciąż nie mogą dojść do porozumienia w kwestii finansów i postanowili rozwikłać tę sprawę przed sądem.