Jak podaje "Fakt" wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa Małgorzaty i Jacka Rozenków. Aktor i jego żona podpisali stosowne papiery i tym samym formalnie zakończyli swoje trwające 10 lat małżeństwo.

Reklama

Małgorzata Rozenek zapowiadała w mediach, że pomimo decyzji o rozstaniu, ona i jej mąż zachowują przyjacielskie relacje i nie zamierzają robić sobie wzajemnych scen. Para wcześniej ustaliła podział majątku i kwestie związane z opieką nad dziećmi, dzięki czemu formalności związane z rozwodem trwały bardzo krótko i przebiegły bezproblemowo. W sądzie oboje zachowywali się bardzo spokojnie, nie było łez ani wzajemnych wyrzutów.

Z informacji podanych przez tabloid wynika, że synowie Małgorzaty i Jacka Rozenków pozostają z matką, z ojcem zaś będą spędzali co drugi weekend. Na utrzymanie dzieci aktor będzie ponoć płacił alimenty w wysokości 3 tys. złotych miesięcznie.

Choć Małgorzata i Jacek Rozenek z pewnością przeżywają obecnie trudny moment, to trzeba przyznać, że niewiele par w show biznesie rozstaje się w tak kulturalny sposób.