Kasia Bujakiewicz: Macierzyństwo to utrapienie

Katarzyna Bujakiewicz swoją ostatnią wypowiedzią z pewnością ściągnie na swoją głowę gromy oburzonych matek. Aktorka znana z seriali "Na dobre i na złe" oraz "Lekarze" wyznała bowiem, że macierzyństwo to utrapienie.

wróć do artykułu
  • ~mama30
    (2013-04-17 16:20)
    nareszcie ktos to powiedzial glosno! macierzynstwo to ciagle zmeczenie! nie dosc, ze trzeba sie uganiac za dzieciakiem, ktory ciagle czegos chce (jest to oczywiscie zrozumiale, bo dzieci nie sa samodzielne) to sie nie dosypia. niestety nie wszyscy tatusiowie pomagaja tak jak powinni. kocham moje dziecko, ale nigdy wiecej. niech rodza 20latki. po 30 nie ma sie juz tyle energii i sily
  • ~homini
    (2013-04-17 16:51)
    Było się du..yć?!
  • ~mama45
    (2013-04-17 21:40)
    dwudziestolatki może i mają energię, ale im się nie chce, zlewają dzieciaki, krzyczą i biją. lepiej rodzić po 35 roku życia.
  • ~res
    (2013-04-18 00:37)
    no cóż, nikt nie jest idealny ale mogła troche przmyslec t słowa. kiedys jej dzieci to przeczytają... :-/ Ja nie jestem zapewne ale staram sie byc dobrą mamą, a mam duzo trudniej niz p. Bujakiewicz (mieszkam na wsi, pracuje zawodowo, utrzymuje rodzine, mam 2 małych dzieci 4 m-ce i 5 lat), męża niudolnego lenia, moge liczyc tylko na siebie, nie mam sławy i pieniędzy, na wszystko co mam ciężko haruję). Jak wiec slysze takie teksty z ust osob, ktore czesto maja opiek e do pomocy, sprzatania, to mi sie patelnia w szafce kuchennej otwiera :) Kobieto, ogarnij sie, tak nie jest łatwo i idealnie, ja tez rodziłąm I dziecko ok. 35 rż do tego mam poważną chorobe serca i nie narzekam ! Nie jestes sama ani wyjatkowa w tym ze czasem masz dosc! A juz na pewno nie jest to wina MACIERZYNSTWA - tylko twoja, twojego podejscia, zachowań, etc. ! Ja mimo o wiele trudniejszej sytuacji macierzynstwo mam i wspominam fantastycznie a mam wiecej przysiadów, z uszkodzonym kręgosłupem - niż Ty!
  • ~Gottard
    (2013-04-18 09:43)
    Przy obecnych przemianach obyczajowych i sposobie życia uważam że matki powinny mieć płaconą normalną pensję od państwa. Te co nie chcą być mamami niech idą do pracy w fabryce czy jak tam wolą. Wyliczono ze wartość jednego 18-to letniego człowieka wychowanego w Europie dla gospodarki to ponad 1 milion EUR. Więc państwo łachy nie robi. Tyle że na razie jak mówią w Polsce rządzą zdrajcy i bandyci którym zależy na zniszczeniu narodu więc przede wszystkim zniszczeniu populacji.
  • ~kk
    (2013-04-18 09:59)
    Tak wlasnie dla starych matek (z punktu widzenia biologii 38 latka jets stara matka) dziecko jest utrapieniem, bo przyzwyczajone do wygod i bezproblemowego zycia nie doscc ze nie maja sily to je dziecko zaczyna nudzic . Mamcie bacie maja za swoje - troche im nawet wspolczuje ale z drugiej strony ich wybór - dziecka sie nie da zamienic na innego jak np. meza czy kochanka.
  • ~ej
    (2013-04-18 11:03)
    Powiedziała prawdę bez koloryzowania. Są zawsze plusy i minusy macierzyństwa. Trzeba skończyć z obłudą i mówić tylko o plusach. Co z tego ze dziecko kiedyś to przeczyta.Samo bedzie matką i doswiadczy tego samego to zrozumie. Zresztą wszystko się zrozumie i oceni po latach a nie daj Boże jeszcze dziecko pyskiem odda.
  • ~Lalka
    (2013-04-18 11:59)
    Kobieta nigdy nie powie ,że macierzyństwo to utrapienie. Gumowa lalka to co innego ...
  • ~Matka
    (2013-04-18 12:08)
    To sie WYSKROB DURNA BABO - i 'utrapienie' z PUSTEJ GLOWY!
  • ~matka
    (2013-04-18 12:19)
    Kasia stuknij się w glowe i to mocno zanim zacniesz głupoty opowiadac .
  • ~Synek
    (2013-04-18 12:27)
    Kasia ma racje ,a niby nie ?,wychowanie dzieci to harówa na cale życie.
  • ~oliwier
    (2013-04-18 13:26)
    TO POCO INFITRO AKTORECZKO
  • ~Lena
    (2013-04-18 13:32)
    Kasiu, zmizerniałaś!
    Wiem, że macierzyństwo jest koszmarem i rajem jednocześnie. Jesteś rozpoznaną aktorką i tego po Tobie oczekuje grupa przyjaciół, nie mówiąc już o wielbicielach. A wiesz, jakie dumne są dzieci, kiedy koledzy i koleżanki rozpoznają mamę w telewizorze? Jak pogodzić zawód z macierzyństwem? To znajdziesz sama.
    Buziaki!
  • ~iza
    (2013-04-18 13:36)
    zrobi sobie in vitro w wielu 45 lat?
  • ~SHAME
    (2013-04-18 13:42)
    Typowa blondynka z maleńkim mózgiem! Że też ktoś taki mógł ukończyć PWST...
    A jeżeli jej dziecko niemiłe - zawsze można powtórzyć to, co inna Kasia zrobiła ze swoim dzieckiem.
  • ~qaduq
    (2013-04-18 14:12)
    Serdecznie współczuję . Wychowałem z żoną przy pomocy babci trójkę dzieci i wiem co to znaczy
    Przyszłym matkom brakuje fachowego przygotowania – psychicznego , aby czuć radość z opiekowania się malutką istotką , technicznego – nauki sprawnej obsługi dziecka , jak zmiana pieluszki , przygotowanie posiłków , ćwiczenia fizyczne i organizacyjnego – umiejętności podziału funkcji i czynności w rodzinie . W tym przypadku jest to szczególnie istotne . Mam nadzieję , że nowa mama nie załamie się pod krytyka komentatorów .
  • ~madame de Pardieu
    (2013-04-18 14:19)
    oczywiście że się doskonałe spełnia w roli matki kto by śmiał wątpić jak jest ta durna klępa na każde zawołanie to co się dziwi!!!
  • ~Misia
    (2013-04-18 14:33)
    zgadzam się z p.Bujakiewicz.Ja rodziłam dziecko kiedy miałam 20 lat i dużo energii.Pracowałam zawodowo,musiałam ogarnąc sama wszystko .Spałam mało ,byłam wiecznie zmęczona,póżniej anemia .Dla dziecka matrka zrobi wszystko ale zdarza się ,że wychowa sobie pijawkę na własnym ciele.DZIECI MA SIE DLA WLASNEGO EGOIZMU i dla przedłużenia gatunku.Podziwiam tych co się rozmnażają a póżniej Państwo im dzieci chowa.?
  • ~zu
    (2013-04-18 14:56)
    trzeba było robic dzieci jak miałaś 20 lat, a teraz to dobry wiek na babcie!
  • ~odczepcie się
    (2013-04-18 15:53)
    Ma kobieta rację. Bo życie tak w ogóle nie ma sensu...

Może zainteresować Cię też: